Excel Fiber Optik Adaptör

İletişime Geçiniz Excel Fiber Optik Adaptör
200-364Enbeam LC Duplex Adaptor Singlemode
200-569Enbeam LC Quad Adaptor Singlemode
201-137Enbeam LC Duplex Adaptor Multimode - Aqua
201-138Enbeam LC Quad Adaptor Multimode - Aqua
201-136Enbeam SC Duplex Adaptor Multimode - Aqua
200-366Enbeam SC Duplex Adaptor Singlemode

 

Excel SC ve LC Fiber optik adaptörler

 

Model Bilgileri
Ürün Kodu200-364
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber SayısıSimplex
RenkMavi
Fiber Optik Adaptör Özellikleri
Konnektör Tipi ASC/UPC
Konnektör Tipi BSC/UPC
Dış MalzemePlastik
Insertion Loss0,1dB
Sleeve MalzemesiZirconia
Sök/Tak Sayısı1000
Dosya Adı
200-364 Excel SC SM SX Adaptörİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 813
  • Ürün Kodu: 200-364
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Fiber adaptör, simplex adaptör