HP


HP ve Aruba Switch, Router , AP ve diğer kurumsal ağ iletişim ürünlerini gelecekbt'den tedarik edebilirsiniz.


Göster:
Sırala:
J9150D @ Aruba 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF İletişime Geçiniz

J9150D @ Aruba 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF

 J9150D 10 Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-SR MMF 300m [Aruba 10G SFP..

J9151E @ Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF İletişime Geçiniz

J9151E @ Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF

 Aruba J9151E 10 Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-LR, SMF, 10km A..

JD094B @ HP X130 10G SFP+ LC LR 10km SMF İletişime Geçiniz

JD094B @ HP X130 10G SFP+ LC LR 10km SMF

 JD094B HP Aruba 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-LR, SMF, 10km  ..

JL563A @ Aruba 10GBASE-T RJ45 30m Cat6A SFP+ Modül İletişime Geçiniz

JL563A @ Aruba 10GBASE-T RJ45 30m Cat6A SFP+ Modül

 JL563A  10GBase-T RJ45 Bakır çıkışlı SFP+ Transceiver Modül  Ba..

R9D16A @ Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF XCVR Modül İletişime Geçiniz
R9D18A @ Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF XCVR Modül İletişime Geçiniz
10G Switch 48 RJ45 POE + 4 SFP+ Managed 1930 @ JL686A İletişime Geçiniz

10G Switch 48 RJ45 POE + 4 SFP+ Managed 1930 @ JL686A

 JL686A HP 1930  48 Port 10/100/1000M Gigabit RJ45 ve 4-Port SFP+ Managed Ethernet POE..

2UX27AA @ Data Patch Cord CAT6 U/UTP 1,5M

 HP Networks 2UX27AA Data Patch Cord CAT6 U/UTP LSZH 1,5MCat6 Patch kablo&n..

2UX28AA @ Data Patch Cord CAT6 U/UTP 3M

 HP Networks 2UX28AA Data Patch Cord CAT6 U/UTP 3MCat6 Patch kablo bil..

2UX29AA @ Data Patch Cord CAT6 U/UTP 5M

 HP Networks 2UX29AA Data Patch Cord CAT6 U/UTP 5MCat6 Patch kablo bilişim ..

AJ718A @ HP 8G Fiber Kanal SFP+ Modül İletişime Geçiniz

AJ718A @ HP 8G Fiber Kanal SFP+ Modül

HP AJ718A 8G Fiber Kanal SFP+ Modül MultimodeP/N : AJ718A Form SFP+ Fiber Kanal FC ..

Aruba HPE JL815A 1830 48G 4*SFP Yönetilebilir POE Switch İletişime Geçiniz

Aruba HPE JL815A 1830 48G 4*SFP Yönetilebilir POE Switch

 JL815A Instant On 1830 48*10/100/1000M RJ45 4*SFP Yönetilebilir POE Switch ..

Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch JL682A İletişime Geçiniz

Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch JL682A

 Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch JL682A Yönetilebilir&nbs..

Aruba Instant On IOn 1930-24G-POE+ 370W # JL684A İletişime Geçiniz

Aruba Instant On IOn 1930-24G-POE+ 370W # JL684A

 Aruba Instant On IOn 1930-24G-POE+ 370W # JL684A Aruba Instant On 1930 anah..

Aruba Instant On ION JL683A 1930-24G 24port 10/100/1000 Yönetilebilir POE Switch İletişime Geçiniz