netAlly LRAT-2000-KIT Network Test Cihazı Seti

İletişime Geçiniz netAlly LRAT-2000-KIT Network Test Cihazı Seti

 

LinkRunner AT 2000 netAlly LRAT-2000-KIT Network Test Cihazı Seti


 

LRAT-2000 Ağ Test Cihazı Seti üzerinde 2 adet RJ45 ve 1 adet Gigabit SFP yuvası bulunur. Üzerindeki RJ45 portları kullanılarak patch cord metraj ve birebir sonlandırma testi yapılabilir.

Cihaz ile birlikte, birden altıya kadar numaralanmış, RJ45 kablo kimlik uçları buunur. Bu uçlar kullanılarak test edilen hatların metraj ve birebir sonlantırma bilgileri cihaz üzerinde okunabilir.

Renkli LCD ekranlı, sarjlı pilli ve elde taşınabilir bir test cihazıdır

Test edilen hatların aktif bir ağa bağlı olması durumunda, LRAT-2000-KIT hattın bağlantı hızını, dublex modunu gösterebilir. Ayrıca bağlı bulunduğu ağ cihazı LLDP, CDP, EDP özelliklerini destekliyor ise, cihazın/portun IP numarasını, portun bağlı bulunduğu VLAN bilgisini gösterebilir. Bu özellikleri desteklemeyen ağ cihazlarında hattın bağlı bulunduğu portu anlamak için bağlı bulunduğu portun ışığını anlaşılır şekilde yakıp söndürülebilir. Bu özelliklerin tümünü hem fiber hemde bakır port üzerinden yapabilir.

 Bağlı bulunan hat POE destekli ise POE sağlanan telleri, gelen Voltajı ve desteklediği Watt bilgilerini gösterebilir.

LRAT-2000-KIT üzerindeki Gigabit SFP yuvası SX/LX modullerini destekler ve uygun modül takıldığında fiber hattın dBm değerini gösterebilir.

Bağlı bulunan aktif hat üzerinden otomatik olarak veya daha önceden girilmiş önemli IP adreslerine ping atabilir ve ping geri dönüş değerlerini gösterebilir.

Cihazın Ipv6 desteği mevcuttur.

LRAT-2000 Ağ test cihazı kablolu cihazların tüm test kriterlerini hafızasında tutabilir, bilgisayar ortamında bu raporların görüntülebilmesini kendi yazılımı ile sağlar.

Ölçüm sonuçları bulut ara yüzüne aktarabilir. İnternet tarayıcı üzerinden veya Google Play uygulaması üzerinden sonuçlar görülebilir.

Bulut arayüzünde alınan test sonuçlarını sıralayabilir, analiz edebilir. Sonuçları zaman, kullanıcı, network cihazı, hatalar gibi filtreleyebilir.

Bulut arayüzü ile PDF ve CSV formatında rapor alınabilir.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1074
  • Ürün Kodu: LRAT-2000-KIT
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: LRAT-2000-KIT