10G DWDM SFP+ Modül

İletişime Geçiniz 10G DWDM SFP+ Modül

 

10GE Tunable SFP+ CH15-CH61 80km


  • Hot-pluggable SFP+ footprint
  • 50GHz DWDM ITU-T Full C-band Tunability
  • Support 9.95Gb/s to 11.3Gb/s bit rates
  • 80km 50GHz DWDM laser
  • 80km APD photo-diode receiver
  • Single 3.3V power supply
  • Power dissipation < 1.7W
  • Commercial operating case temperature range: -5°C to +70°C
  • Duplex LC fiber connectors
  • 10GBASE-ZR/ZW
  • SDH STM-64 ITU-T G.959.1 P1L1-2D2
  • Full Digital Optical Monitoring
  • Metal enclosure for lower EMI
  • Complies with RoHS directive (2002/95/EC)
  • Compliant with SFP+ Electrical MSA SFF-8431
  • Compliant with SFP+ Mechanical MSA SFF-8432
  • Laser Class 1 IEC/CDRH compliant

 

Channel

Frequency (THz)

Center Wavelength (nm)

Channel

Frequency (THz)

Center Wavelength (nm)

C17

191.7

1563.86

C40

194

1545.32

C18

191.8

1563.05

C41

194.1

1544.53

C19

191.9

1562.23

C42

194.2

1543.73

C20

192

1561.41

C43

194.3

1542.94

C21

192.1

1560.61

C44

194.4

1542.14

C22

192.2

1559.79

C45

194.5

1541.35

C23

192.3

1558.98

C46

194.6

1540.56

C24

192.4

1558.17

C47

194.7

1539.77

C25

192.5

1557.36

C48

194.8

1538.98

C26

192.6

1556.55

C49

194.9

1538.19

C27

192.7

1555.75

C50

195

1537.4

C28

192.8

1554.94

C51

195.1

1536.61

C29

192.9

1554.13

C52

195.2

1535.82

C30

193

1553.33

C53

195.3

1535.04

C31

193.1

1552.52

C54

195.4

1534.25

C32

193.2

1551.72

C55

195.5

1533.47

C33

193.3

1550.92

C56

195.6

1532.68

C34

193.4

1550.12

C57

195.7

1531.9

C35

193.5

1549.32

C58

195.8

1531.12

C36

193.6

1548.51

C59

195.9

1530.33

C37

193.7

1547.72

C60

196

1529.55

C38

193.8

1546.92

C61

196.1

1528.77

C39

193.9

1546.12

   

 

 

 

10G DWDM Tunaable SFP+ Modül


 

10G DWDM SFP+ optik transceiver modüller, 10G Ethernet, 10G Fibre Channel, SDH STM-64 ve OTN OTU2e linklerinin  Single-Mode Fiber (SMF) üzerinden  40km-80km mesafelere kadar iletimini sağlamaktadır.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 370
  • Ürün Kodu: 10G-DWDM-SFP
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Tunaable SFP+, DWDM SFP, CH15-CH61, Hot-pluggable SFP+, SDH STM-64, OTU2e, 50GHz DWDM laser, 10GBASE-ZR/ZW