CLR Networks


Göster:
Sırala:
CLR-MCR-1402 @ Media Converter Rack 19" 2U 14-Slot Dual DC Power İletişime Geçiniz

10/100M Ethernet over E1 PRI 2Mbps @ CLR-EoE1-11

CLR-EoE1-11 @  1Port 10/100M Ethernet to E1 PRI 2Mbps Çevirici CLR-EoE1-11 ..

10G CWDM SFP+ İletişime Geçiniz

10G CWDM SFP+

 10G CWDM SFP+ Fiber Optik Modüller 10G Ethernet, 10G Fibre Channel, SDH STM-64 ve OTN..

10GBase-SR XFP Modül @ CLR-XFP-TG01

CLR-XFP-TG01 # 10Gbps 10GBase-SR XFP Module MM 850nm LC Duplex 300Mt# Teknik Bilgiler..

10Gbps 10GBase-LR XFP Module SM 1310nm 10km @ CLR-XFP-TG02

CLR-XFP-TG02 # 10Gbps 10GBase-LR XFP Module SM 1310nm 10km# Temel Teknik BilgilerFor..

4G LTE Router 5Port 10/100M RJ45 Dual Sim + WiFi + GPS + Dual Seri Port @ CLR-CNS-L500

CLR-CNS-L500 @ 4G Router 5Port 10/100M RJ45 Dual Sim + WiFi + GPS + Dual Seri Port ( RS232+RS485) ..

Analog ve AHD/CVI/TVI Kamera Aşırı Akım Koruyucu @ CLR-SA-BNC

CLR-SA-BNC # BNC Male to Female Kokasiyal Analog Video Hattı Yüksek Gerilim Koruyucu  ​ ..

CLR Networks CS6400A Core Routing Switch 9U Ön Sipariş Veriniz

CLR Networks CS6400A Core Routing Switch 9U

CLR Networks CS6400A Core Routing Switch 9UCS6400A 2 adet MSU ana kontrol kartı ve 4 adet servis..

CLR-232-ES @ Seri RS232 Fast Ethernet Çevirici

 CLR-232-ES # 1Port RS232 10/100M Fast Ethernet Seri SunucuSeri RS232 üz..

CLR-4DC-TR @ 4 Port Kuru Kontak Fiber Optik Çevirici Set

 CLR-4DC-TR # 4 Port Kuru Kontak Singlemode Fiber Optik Çevirici SetFiber O..

CLR-8G-LR @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate

 CLR-8G-LR # Fiber Channel Singlemode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-ra..

CLR-8G-SR @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate

 CLR-8G-SR # Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rat..

CLR-8G-SRH @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate HP uyumlu

 CLR-8G-SRH # Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate, V..