2.5G Multirate Switch Yönetilebilir 16 Port 2.5G RJ45 + 2x10G SFP+ CLR-MRS-8218N

İletişime Geçiniz 2.5G Multirate Switch Yönetilebilir 16 Port 2.5G RJ45 + 2x10G SFP+ CLR-MRS-8218N

 

CLR-MRS-8218N Web Managed 18 Port 2.5G Multirate Switch Teknik Spektleri


 

I/O Interface
PowerAC 100-240V 50/60Hz
Ethernet16*2.5G RJ45 ports
2*10G SFP+ports
Performance
Bandwidth120Gbps
Packet Forwarding Rate89.28Mpps
Package cache12Mbit
MAC Address Table16K
VLANVLAN range 1-4094, maximum active VLAN is 4K 
Transfer MethodStorage and forward
Standard
Network ProtocolIEEE 802.3: Ethernet Media Access Control (MAC) Protocol
IEEE 802.3i: 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u: 100BASE-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3ab: 1000BASE-T Gigabit Ethernet
IEEE 802.3z: 1000BASE-X Gigabit Ethernet (Fiber optic)
IEEE 802.3x: Flow Control
IEEE 802.3az (Efficient and Energy saving Ethernet)
IEEE 802.3ae (10 Gigabit Ethernet)
IEEE802.3x (Flow Control)
IEEE802.3 bz (2.5G/5G Ethernet standard)
Industry StandardEMS: EN61000-4-2 (ESD)
 EN61000-4-5 (Surge)
Network Medium10Base-T: Cat3, 4, 5 or above UTP/STP (≤ 100m)
100Base TX: Cat5 or above UTP/STP (≤ 100m)
1000Base TX: Cat5 or above UTP/STP (≤ 100m)
2.5GBase TX: Cat6 class or UTP/STP (s100m)
2.5GBase TX: Cat6 class or UTP/STP (s100m)
Fiber optic medium1000BASE-SX: 62.5 μ MMF (Multi mode Fiber) of m (Minimum range: 2m to 275m) or 50 μ MMF of m
1000BASE-LX: 62.5 μ M/50 μ MMF of m (Minimum range: 2m to 550m) or 10 μ SMF of m (Minimum range: 2m to 5km)
2500BASE-X: G.652D SMF (Single Mode Fiber) (Minimum range: 2m to 500m or 2m to 5km)
10GBASE-SR: OM1/OM2/OM3 or above MMF (Operating range: 2m to 300m)
10GBASE LR: SMF for IEC B1.1 and B1.3 (Minimum range: 2m to 10km)
Environment Standard
Working EnvironmentWorking Temperature: -10~40°C
Storage Temperature: -40~70°C
Working Humidity: 10%~90%, non-condensing
Storage Temperature: 5%~95%, non-condensing
Physical Specification
Structure SizeProduct Size: 440*205*44mm
Package Size: 500*290*85mm
Product Net-Weight: 2.21KG
Product Gross-Weight: 2.72KG
Packing InfoCarton Size: 520*445*310mm
Packing Qty: 5 PCS
Packing Weight: 16.6KG
Power VoltageInput voltage: AC 100-240V  50/60Hz
Power supply: 12V 4A
Power ConsumptionMaximum 36W
Packing ListSwitch 1PCS; Adaptor 1PCS; User Manual 1PCS, Certificate 1PCS
Indicator
PWR(Power Indicator)On: Powered on
Off: Powered off
SYSOn:System normal
Flashing: System startup
1-16 PortGreen Light On: 2.5G Link connect normal
Yellow Light On: 10/100/1000M Link connect normal
Off: Link off
Flashing: Data transmitting
17-18 SFP PortBlue Light On:10G Link connect normal
Green Light On:2.5G/1G Link connect normal
Off:Link off
Flashing:Data transmitting
ResetLong press for 6 seconds to restore factory settings
L2 Function 
Port  Port Switch Configuration 
Port Description Configuration 
Port Speed Configuration 
Port Duplex Configuration 
Port Flow Control Configuration
Jumbo
EEE
Link Aggregation Support load sharing strategy based on MAC and IP-MAC addresses 
Static and dynamic aggregation groups 
Support LACP 
Max. 8 members per group
Storm Control Boardcast
Unknown Multicast 
Unknown Unicast 
Port Mirroring One to one monitor
Many to one monitor
Ingress/Egress/Both
Up to 4 session groups
Port Security MAC Address Constraints 
Protect/Restrict/Shutdown
Port Isolation Support
Port Rate-limitSupport
VLANAccess/Trunk/Hybrid
VLAN Tunnel (Q-in-Q Tunnel)
VLAN range 1-4094, maximum active VLAN is 4K 
MAC Address Static MAC address 
MAC Address Filtering 
Spanning TreeSTP/RSTP
ProtocolBPDU Filter
 BPDU Guard
 Edge Port
MulticastIGMP Snooping
 IGMP V1/V2/V3
 Router Port  
 Static Multicast 
QoSTraffic classification based, Strict priority and WRR 
Port Priority 
802.1P Priority 
IP DSCP Priority 
Supports up to 8 queues per port 
Priority Remark 
Services  Support
Access Protocol HTTP
Session timeout
Security Support
DHCP SnoopingSupport
DiagnosticsSupport
PingSupport
Electrical Port Test Support
Management Support
Manager Access HTTP
SNMP
Manager IP Static
DHCP Client
Manager VLAN 
DNS
SNMPV1/V2C
Community Name 
Trap host 
SNMP MIBRFC 1213 MIB-II
RFC 1643 Ethernet MIB
RFC 2863 Interface MIB
User Support
Firmware Firmware Upgarde 
Configuration Upload and download 
Save Support
Restart Support
Factory Defaults Support
Standards Compliance
IEEE 802.3x flow control and back pressure
IEEE 802.3ad port trunk with LACP
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p Class of Service
IEEE 802.1Q VLAN tagging
RFC 768 UDP
RFC 793 TFTP
RFC 791 IP
RFC 792 ICMP
RFC 2068 HTTP
RFC 1112 IGMP v1
RFC 2236 IGMP v2
RFC 3376 IGMP v3+A124:B150A1A1:B150

 

 

 

 

CLR-MRS-8218N Web Managed 2.5G Multirate Switch 16 Port 1G/2.5G RJ45 + 2x10G SFP+ Yuva


 

SAN ve NAS sunucuları bağlamak için kullanılan, 16 adet 2.5G RJ45 ve 2 adet 10G SFP+ uplink portları bulunan, yönetilebilir, web managed Ethernet multirate switch. Bakır portları farklı sayıda hız kademesini desteklediğinden (100M/1G/2.5G), hız çevirici olarak da kullanılabilir. Örneğin; 1GbE to 2.5GbE Hız Çevirici, 10GbE to 2.5GbE Converter. 2.5GbE NAS switch bağlantılarını destekler.

Toplam 18 portlu, 10 Gigabit uplink, 2.5G Ethernet anahtarı olan, yüksek kaliteli ve yüksek hızlı bir ağ yongası çözümünü benimseyen bu ürün 100/1000/2500M Ethernet için kesintisiz bağlantı sağlayarak yönetimi ve bakımı kolaylaştırır. Güvenlik ağı video izleme, oteller, kampüsler, küçük ve orta ölçekli kurumsal ağ mühendisliği ve diğer durumlarda yaygın olarak kullanılabilir.

 

 

Ana Özellikler


  • 16*2,5G RJ45 bağlantı noktasını + 2*10G SFP+ yuvasını destekler;
  • IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z'yi destekler;
  • Ethernet bağlantı noktaları kendinden uyarlamalı 100/1000/2500M'yi destekler;
  • Otomatik MDI/MDIX port destekler;
  • Store-and-forward paket iletim mekanizması;
  • Tüm bağlantı noktaları line-speed anahtarlamayı destekler;
  • 1U rack-mount;
  • Panel gösterge ışıkları çalışma durumunu izler ve arıza analizine yardımcı olur;
  • QoS veri önceliğini destekler;
  • Bağlantı noktası yıldırım dalgalanmasını destekler: Ortak Mod 6KV, Diferansiyel Mod 2KV(Sınıf C); Elektrostatik ESD: hava 8KV, Kontak 6KV(Sınıf C);

 

 

Teknik Özellikleri


  • Fiber bağlantı için 2 adet SFP+ modül yuvası. 
  • Bakır ethernet bağlantılar için 16 adet 10/100/1000Base-TX ve 2.5G destekleyen Multirate RJ45 portlar
  • SFP+ yuva hem Multimode hem de Singlemode, hem dual hem de BiDi SFP+ 10G modülleri çalıştırır.
  • Bakır ve fiber portların tamamı birbirinden bağımsız olarak çalışır. Toplamda 18 port aktif olarak, aynı anda kullanılabilir.
  • RJ45 portlar 10/100/1000M/2.5G otomatik olarak algılar
  • Üzerindeki LEDler sayesinde hem güç kaynağının, hem fiber hem de bakır portların durumları izlenebilir.
  • Bakır RJ45 portlar full duplex / half duplex otomatik olarak algılayabilir.
  • SFP+ yuvalar 10GBase-SR/LR standartlarını destekler.
  • Web arayüzü üzerinden yönetilebilir, konfigürasyon yapılabilir.

 

 

Uygulama Alanları


  • Kentsel fiber optik geniş bant ağı:

Ağ operatörlerine göre telekomünikasyon, kablolu TV, ağ sistemi entegrasyonu.

  • Geniş bant özel ağı:

Finans, hükümet, petrol, elektrik, kamu güvenliği, eğitim ve diğer endüstriler için uygundur.

 

  • Multimedya iletimi:

Uzaktan öğretim, konferans televizyonu, görüntülü telefon ve diğer uygulamalar için uygun görüntü, ses, veri kapsamlı iletimi.

 

  • Gerçek zamanlı izleme:

Eş zamanlı iletim için sinyal, görüntü ve verilerin gerçek zamanlı kontrolü.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 334
  • Ürün Kodu: CLR-MRS-8218N
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: 2.5G Multirate Switch, 16 port 2.5G, 2.5G Switch, 2.5G Multirate, Multirate Switch, 10G uplink, 2x10G uplink, 1GbE to 2.5GbE Hız Çevirici, 10GbE to 2.5GbE Converter, 2.5GbE NAS switch, CLR-MRS-8218N, yönetilebilir 2.5G switch