40/100/200Gbps Multimode OM3 12-Core MPO PB Kablo

40/100/200Gbps Multimode OM3 12-Core MPO PB Kablo

MPO Female to MPO Female 12 Fiberli MMF OM3 PB Kablolar "40Gbps QSFP+, 100Gbps QSFP28 ve 200Gbps QSFP56" modüller arasında bağlantı için kullanılır.


 

 

40/100/200Gbps Multimode OM3 12-Core MPO PB Kabloları aşağıdaki sipariş kodları ile sipariş geçebilirsiniz.

 

ON-MPO12-F305C

MPO F/F Fiber Optic Patch Cable 12Fiber MMF OM3 PB 5Meter

ON-MPO12-F310C

MPO F/F Fiber Optic Patch Cable 12Fiber MMF OM3 PB 10Meter

ON-MPO12-F315C

MPO F/F Fiber Optic Patch Cable 12Fiber MMF OM3 PB 15Meter

ON-MPO12-F320C

MPO F/F Fiber Optic Patch Cable 12Fiber MMF OM3 PB 20Meter

ON-MPO12-F325C

MPO F/F Fiber Optic Patch Cable 12Fiber MMF OM3 PB 25Meter

ON-MPO12-F330C

MPO F/F Fiber Optic Patch Cable 12Fiber MMF OM3 PB 30Meter

 

 

 

Fiber Optik 40/100/200Gbps Multimode OM3 12-Core MPO Polarite B Kablo


 

QSFP+, QSFP28 ve QSFP56 transceiver modülleri birbirine 40/100/200Gbps hızında bağlamak için kullanılır. Multimode OM3 kablonun her iki ucu yüksek performanslı ve düşük kayıplı MPO dişi (un-pinned) konnektörle sonlandırılmıştır. 

QSFP+, QSFP28 ve QSFP56 transceiver modüllerde 12 pinli MPO/MTP tipi arayüz mevcuttur. Bu arayüz, 4 x 10G kanal kullanarak 40G, 4 x 25G kanal kullanarak 100G ve 4x50G kanal kullanarak 200G transmisyon hızına ulaşır.

 

 Teknik Özellikler 


  • Multimode
  • OM3
  • MPO Dişi - MPO Dişi
  • 40/100/200Gbps veri hızı
  • Polarite B 
  • LSZH
  • Yüksek hızlı networklere uygun olarak insertion loss değeri çok düşüktür
  • Uygulama alanları: Datacenter altyapılarında QSFP+ modüllere takılır

 

Polarite B

 

 

 

Model Bilgileri
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM3
Dış KılıfLSZH
RenkAqua
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör Tipi AMPO Dişi
Konnektör Tipi BMPO Dişi
Uygun Transciever ModüllerQSFP+, QSFP28
Desteklediği Veri Hızları40Gbps ve 100Gbps
MPO Zayıflama≤ 0,5 dB
MPO Return Loss≥ 25 dB
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-20℃ ~ +60℃

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2825
  • Ürün Kodu: ON-MPO12-F3XXC
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: OM3 MPO Kablo, MPO12, Polarity B, 100G QSFP28 SR4, 200G QSFP56 SR4, 40G QSFP SR4, MPO F/F, MPO Female, Multimode MPO, MPO 12-Fiber, MPO 12Core, MPO12 PB