CLR-QSFP-SR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-SR4 MPO Multimode

CLR-QSFP-SR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-SR4 MPO Multimode

 

Her iki taraf QSFP+ Modül

40 MPO Patch Kablo ile Bağlantı Örneği

 

 

 

 

Bir taraf QSFP+, diğer taraf 4 adet farklı SFP+ modül.

MPO 4*LC Duplex Fan-out Kablo ile 40G-10G bağlantı örneği

 

 

 

Ürün videosuÜrün tanıtım videosu için tıklayın
Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLR-QSFP-SR4 transceiver modülün optik bağlantılarında kullanılan MPO patch kabloları incelemek için tıklayın.

 

 

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

Şartname

  • QSFP+ modül, ethernet ağ cihazlarının standart QSFP+ yuvalarına uygun olmalıdır.
  • 40GBase-SR standardını karşılamalı ve data hızı 41.25Gbps olmalıdır.
  • Modül üzerinde herbiri 10Gbps hızında toplam 4 adet fiber kanal mevcut olmalıdır.
  • Modül üzerindeki fiber Optik Konnektör MPO Erkek (12-ribbon MPO Dişi fiber patchcord bağlanır) olmalıdır.
  • Modül multimode olarak çalışmalıdır.
  • Çalıştığı dalgaboyu 850nm olmalı ve Merkez Dalga Boyu Aralığı TX bacağında 840/860nm (min/max), RX bacağında 840/860 nm (min/max) olmalıdır.
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM4 50/125 multimode optik kabloda 400m, OM3 50/125 multimode optik kabloda 300m olmalıdır.
  • Ortalama optik çıkış gücü değeri -6,5/-1 dBm (min/max) (her bir kanal için) olmalıdır.
  • Modül üzerindeki optik girişlerin alış hassasiyet değeri en yüksek -5.4dBm olmalıdır
  • Modülün spectral genişliği – RMS 0,65dBm olmalıdır.
  • Extinction Ratio (ER) 3dB olmalıdır.
  • Modülün Laser Transmitter tipi VCSEL olmalıdır.
  • Optik sinyal dedektörü PIN Photodiode olmalıdır.
  • Modülün DDM (Digital Diagnostic Monitoring) desteği bulunmalıdır.
  • Modülün voltaj aralığı 3.13V ~ 3.47V olmalıdır
  • Çalışma sıcaklık aralığı 0°C ~ 70°C olmalıdır.
  • Receiver overload değeri en az -8dBm olmalıdır
  • Class 1 Laser güvenlik sertifikasına uygun olmalıdır.
  • SFF-8472 uyumlu olmalıdır.
  • SFP MSA uyumlu olmalıdır.

 

 

 

CLR-QSFP-SR4 # 40 Gigabit Ethernet QSFP+ transceiver modül 40GBase-SR4

Multimode,  MPO Male, 850nm dalgaboyu, 400m haberleşme mesafesi

 

CLR-QSFP-SR4 transceiver modülden çıkan 40Gbit'lik veri, optik ortamda iletilirken, her biri 10Gbps hızında toplam 4 farklı fiber damar çiftiyle taşınır. Bu 4 adet kanal ile taşınan optik sinyal QSFP+ modüle ulaştığında, tekrar birleştirilerek, toplamda 40Gbps veri hızında elektriksel sinyale dönüştürülür.

Veri bağlantısı, 12 pinli MPO konnektör ile sağlanır. Her bir 10G kanal için bu MPO konnektör içindeki 2'şer adet multimode kıl kullanılır. Dolayısıyla MPO konnektörün içinde toplamda 8 pin aktiftir. Diğer 4 pin boştadır.

İki QSFP+ modülü patch cord ile birbirine bağlamak gerektiğinde Polarite B MPO ara bağlantı kablosu seçilmelidir.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

50/125 OM4 Multimode fiber optik kablo ile 400m, haberleşme mesafesine sahiptir. OM3 ve OM4 multimode fiber optik kablolara ile çalışır.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı 40 Gigabit Ethernet 41.25Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc: 850nm (Spectrum: 840/860 nm TX, 840/860 nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM4 50/125 multimode optik kabloda 400m, OM3 50/125 multimode optik kabloda 300m
  • Fiber Optik OM3, OM4 Multimode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü MPO Erkek (12-ribbon MPO Dişi fiber patchcord bağlanır)
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • 40G Ethernet ve OTU3
  • Infiniband transmisyonu 4ch SDR, DDR ve QDR

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-QSFP-SR4
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850nm
Fiber StandardıOM3, OM4
Haberleşme Mesafesi400m / OM4 kabloda
Fiber Sayısı8 core / 12 pinli MPO konnektör içinde
Fiber Konnektör TipiMPO Erkek (12-ribbon MPO Dişi fiber patchcord bağlanır)
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuQSFP
Uygulama Tipi40 Gigabit Ethernet
Veri Hızı41,25Gbps
Optik Standardı40GBase-SR4
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)850nm (Spectrum: 840/860 nm TX, 840/860 nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)0.65nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-6.5 ~ -1dBm / Her bir kanal için
Extinction Ratio (ER)3dB
Alış Hassasiyeti-5,4dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiVCSEL
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC
Dosya Adı
CLR-QSFP-SR4 Katalogİndir
40G QSFP+ Modül ve Bağlantı Kablolarıİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2403
  • Ürün Kodu: CLR-QSFP-SR4
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: CLR Networks CLR-FGS-XXX Serisi 40G QSFP+ Modüller, MPO girişli, QSFP-40G-SR4, 40GBASE-SR4, QSFP+ 40G