GBT-C1712 - Huawei Switch ile Uyumlu 1G/10G/40G/100G SFP Modül

GBT-C1712 - Huawei Switch ile Uyumlu 1G/10G/40G/100G SFP Modül

Huawei Marka SFP, SFP+, QSFP+, QSFP28 Modülleri

 


 

E SFP/eSFP Optical Modules
SFP-FE-SX-MM1310
eSFP-FE-LX-SM1310
S-SFP-FE-LH40-SM1310
S-SFP-FE-LH80-SM1550
SFP-FE-LX-SM1310-BIDI (Single-Fiber-Bidirectional Module)
SFP-FE-LX-SM1550-BIDI (Single-Fiber-Bidirectional Module)
GE eSFP Optical Modules
eSFP-GE-SX-MM850
SFP-GE-LX-SM1310
S-SFP-GE-LH40-SM1310
S-SFP-GE-LH40-SM1550
S-SFP-GE-LH80-SM1550
eSFP-GE-ZX100-SM1550
SFP-GE-LX-SM1310-BIDI (Single-Fiber-Bidirectional Module)
SFP-GE-LX-SM1490-BIDI (Single-Fiber-Bidirectional Module)
LE2MGSC40DE0 (Single-Fiber-Bidirectional Module)
LE2MGSC40ED0 (Single-Fiber-Bidirectional Module)
10GE SFP+ Optical Modules
SFP-10G-USR
OSXD22N00
OMXD30000
OSX010000
OSX040N01
SFP-10G-ER-1310
SFP-10G-ZR
SFP-10G-BXU1 (Single-Fiber-Bidirectional Module)
SFP-10G-BXD1 (Single-Fiber-Bidirectional Module)
SFP-10G-ER-SM1330-BIDI (Single-Fiber-Bidirectional Module)
SFP-10G-ER-SM1270-BIDI (Single-Fiber-Bidirectional Module)
40GE QSFP+ Optical Modules
QSFP-40G-SR4
QSFP-40G-LX4
QSFP-40G-LR4
QSFP-40G-ER4
QSFP-40G-SR-BD
100GE QSFP28 Optical Modules
QSFP28-100G-LR4
QSFP28-100G-10KM
QSFP28-100G-SR4
Industrial Optical Modules
OGSM01880
OGSC10DD0
SFP+10GE-LH10-SM1310
SFP-10G-SR
SFP-10G-BXU1 (Single-Fiber-Bidirectional Module)
SFP-10G-BXD1 (Single-Fiber-Bidirectional Module)
SFP-GE-BX-D1-I (Single-Fiber-Bidirectional Module)
SFP-GE-BX-U1-I (Single-Fiber-Bidirectional Module)

 

Huawei ile uyumlu CLR networks 1Gbps SFP+, 10Gbps SFP+, 40Gbps QSFP+, 100Gbps QSFP28 Modülleri 

 


 

  • CLR-GES-SX @ Multimode MM Gigabit SFP Modül tıklayın.
  • CLR-GES-LX20 @ Singlemode SM Gigabit SFP Modül tıklayın.
  • CLR-GES-LX20I @ Singlemode SM Gigabit SFP Endüstriyel Modül tıklayın.
  • CLR-GES-EX40 @ Singlemode SM Gigabit SFP 40km Modül tıklayın.
  • CLR-GES-ZX80 @ Singlemode SM Gigabit SFP 80km Modül tıklayın.
  • CLR-GES-ZX140 @ Singlemode SM Gigabit SFP 140km Modül tıklayın.
  • CLR-GES-B20A @ Singlemode SM Gigabit Bidi SFP Modül tıklayın.
  • CLR-GES-B20B @ Singlemode SM Gigabit Bidi SFP Modül tıklayın.
  • CLR-GES-C100 @ RJ45 Bakır Gigabit SFO Modül tıklayın.
  • CLR-TGS-SR03 @ Multimode 10Base-SR SFP+ Modül tıklayın
  • CLR-TGS-LR10 @ Singlemode 10Base-LR SFP+ Modül 10km tıklayın
  • CLR-TGS-ER40 @ Singlemode 10Base-ER SFP+ Modül 40km tıklayın
  • CLR-TGS-ZR80 @ Singlemode 10Base-ZR SFP+ Modül 80km tıklayın
  • CLR-FGS-SR4 @ Multimode 40Base-SR4 QSFP+ Modül tıklayın.
  • CLR-FGS-LR4 @ Multimode 40Base-SR4 QSFP+ Modül tıklayın.
  • CLR-HGS-SR4 @ Multimode100GBase-SR4 QSFP28 Modül tıklayın.
  • CLR-HGS-LR10 @ Singlemode 100GBase-LR4 QSFP28 Modül tıklayın. 

 

 

 

 

 

Huawei SFP, SFP+, QSFP+, QSFP28 Modelleri


Cisco SFP-FE-SX-MM1310, eSFP-FE-LX-SM1310, S-SFP-FE-LH40-SM1310, S-SFP-FE-LH80-SM1550, SFP-FE-LX-SM1310-BIDI, SFP-FE-LX-SM1550-BIDI, eSFP-GE-SX-MM850, SFP-GE-LX-SM1310, S-SFP-GE-LH40-SM1310, S-SFP-GE-LH40-SM1550, S-SFP-GE-LH80-SM1550, eSFP-GE-ZX100-SM1550, SFP-GE-LX-SM1310-BIDI, SFP-GE-LX-SM1490-BIDI, LE2MGSC40DE0,  LE2MGSC40ED0, SFP-10G-USR, OSXD22N00, OMXD30000, OSX010000, OSX040N01, SFP-10G-ER-1310, SFP-10G-ZR, SFP-10G-BXU1, SFP-10G-BXD1, SFP-10G-ER-SM1330-BIDI, SFP-10G-ER-SM1270-BIDI, QSFP-40G-SR4, QSFP-40G-LX4, QSFP-40G-LR4, QSFP-40G-ER4, QSFP-40G-SR-BD, QSFP28-100G-LR4, QSFP28-100G-10KM, QSFP28-100G-SR4, OGSM01880, OGSC10DD0, SFP+10GE-LH10-SM1310, SFP-10G-SR, SFP-10G-BXU1, SFP-10G-BXD1, SFP-GE-BX-D1-I, SFP-GE-BX-U1-I ile muadil %100 uyumlu modüller

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 407
  • Ürün Kodu: GBT-C1712
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Huawei SFP Modül, SFP-FE-SX-MM1310, eSFP-FE-LX-SM1310, S-SFP-FE-LH40-SM1310, S-SFP-FE-LH80-SM1550, SFP-FE-LX-SM1310-BIDI, SFP-FE-LX-SM1550-BIDI, eSFP-GE-SX-MM850, SFP-GE-LX-SM1310, S-SFP-GE-LH40-SM1310, S-SFP-GE-LH40-SM1550, S-SFP-GE-LH80-SM1550, eSFP-GE-ZX100-SM1550, SFP-GE-LX-SM1310-BIDI, SFP-GE-LX-SM1490-BIDI, LE2MGSC40DE0, LE2MGSC40ED0, SFP-10G-USR, OSXD22N00, OMXD30000, OSX010000, OSX040N01, SFP-10G-ER-1310, SFP-10G-ZR, SFP-10G-BXU1, SFP-10G-BXD1, SFP-10G-ER-SM1330-BIDI, SFP-10G-ER-SM1270-BIDI, QSFP-40G-SR4, QSFP-40G-LX4, QSFP-40G-LR4, QSFP-40G-ER4, QSFP-40G-SR-BD, QSFP28-100G-LR4, QSFP28-100G-10KM, QSFP28-100G-SR4, OGSM01880, OGSC10DD0, SFP+10GE-LH10-SM1310, SFP-10G-SR, SFP-10G-BXU1, SFP-10G-BXD1, SFP-GE-BX-D1-I, SFP-GE-BX-U1-I