CLR-GES-LX20 @ Gigabit SFP Modül 1000Base-LX LC Duplex SM 1310nm 20km

CLR-GES-LX20 @ Gigabit SFP Modül 1000Base-LX LC Duplex SM 1310nm 20km

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
  
Montaj KılavuzuSFP Modüllerin Montaj Kılavuzu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

 

Şartname

  • SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır.
  • 1000Base-LX standardını karşılamalı ve 1Gbit/s ethernet hızında çalışmalıdır.
  • Modül üzerinde iki adet fiber optik konnektör girişi (duplex) bulunmalıdır. Bu konnektör girişleri LC tipinde olmalıdır.
  • Modül singlemode olarak çalışmalıdır.
  • Çalıştığı dalgaboyu 1310nm olmalı ve Merkez Dalga Boyu Aralığı TX bacağında 1270/1355 nm (min/max), RX bacağında 1260/1570 nm (min/max) olmalıdır.
  • Azami İletim mesafesi, 9/125µm OS1 single-mode fiber kablo ile en az 20km olmalıdır.
  • Ortalama optik çıkış gücü değeri -9/-3 dBm (min/max) olmalıdır.
  • Modül üzerindeki optik girişlerin alış hassasiyet değeri en yüksek -20dBm olmalıdır.
  • Modülün voltaj aralığı 3.13V ~ 3.47V olmalıdır.
  • Çalışma sıcaklık aralığı 0°C ~ 70°C olmalıdır.
  • Optik link bütçesi 8dB olmalıdır.
  • Receiver overload değeri en az -3dBm olmalıdır.
  • Class 1 Laser güvenlik sertifikasına uygun olmalıdır.
  • Modülün MTBF değeri en az 2500ksaat olmalıdır.

 

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

CLR-GES-LX20 # Gigabit SFP Transceiver Modül 1000Base-LX LC Duplex SMF Singlemode Fiber 1310nm 20km


 

CLR-GES-LX20 model numaralı fiber optik gigabit SFP transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

  • Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.
  • Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.
  • Data-rate olarak 1.25Gbps veri hızında çalışır.
  • 9/125 OS1 Singlemode fiber optik kablo ile 20km haberleşme mesafesine sahiptir.
  • Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.
  • Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.  

 

CLR-GES-LX20 transceiver optik modülü üç bölümden oluşur:

  • Optik Çıkış Lazer Tipi FP laser transmitter,
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN photo diode (TIA ön kuvvetlendirici ile tümleşik olarak)
  • MCU kontrol ünitesi.   

 

Teknik Özellikler


  • Data Hızı Gigabit Ethernet 1.25Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi FP
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:1310nm (Spectrum: 1260/1360 nm TX, 1260/1580nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 / OS2 9/125 single mode optik kabloda 20km
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları


  • Gigabit Ethernet
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Not : SFP ,  GBIC / Cibik Modül olarakda bilinir.

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-GES-LX20
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1310nm
Fiber StandardıOS1, OS2
Haberleşme Mesafesi20km / OS1 kabloda
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP
Uygulama TipiGigabit Ethernet
Veri Hızı1.25Gbps
Optik Standardı1000Base-LX
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)1310nm (Spectrum: 1260/1360 nm TX, 1260/1580nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)4nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-9 ~ -3dBm
Extinction Ratio (ER)9dB
Optik İniş-Çıkış Süresi (tr/tf)0.26ns
Alış Hassasiyeti-23dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi0dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiFP
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC
Dosya Adı
SFP Modüllerin Montajı ve Önemli Noktalarİndir
CLR-GES-LX20 Katalogİndir
CLR-GES-LX20 Şartnameİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 5156
  • Ürün Kodu: CLR-GES-LX20
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: CLR-GES-LX20, CLR Networks CLR-GES-XXX Serisi 1G SFP Modüller, LC girişli, Gigabit SFP, Cisco SFP Modül, Singlemode sfp, GLC-LH-SMD, LX Modül, 1000Base-LX, GBIC Modül, SM sfp modül, 1000Base-LX SFP, SFP 1.25G, SFP 1310nm, 1G SFP LC, Fiber Optik SFP modül, SFF-8472, SFP MSA, LX SFP Modül, Cibik Modül