CLR-GES-SX @ Gigabit SFP Modül 1000Base-SX LC Duplex MM 850nm 550m

CLR-GES-SX @ Gigabit SFP Modül 1000Base-SX LC Duplex MM 850nm 550m

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

 

Şartname

  • SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır.
  • 1000Base-SX standardını karşılamalı ve data hızı Gigabit Ethernet 1.25Gbps olmalıdır.
  • Modül üzerinde iki adet fiber optik konnektör girişi (duplex) bulunmalıdır. Bu konnektör girişleri LC tipinde olmalıdır.
  • Modül multimode olarak çalışmalıdır.
  • Çalıştığı dalgaboyu 850nm olmalı ve Merkez Dalga Boyu Aralığı (spektrum) TX bacağında 830/860 nm (min/max), RX bacağında 770/860 nm (min/max) olmalıdır.
  • Azami haberleşme mesafesi; 50/125µm OM2 multimode fiber kablo ile 550m olmalıdır.
  • Optik Lazer Transmitter tipi VCSEL olmalıdır.
  • Optik Alış Sinyal Algılayıcısı PIN Işık Dedektörü olmalıdır.
  • Spectral Genişlik - RMS (∆λ) değeri 0.85nm olmalıdır.
  • Ortalama optik çıkış gücü değeri (Pout) -9.5 ~ -3.5dBm aralığında olmalıdır.
  • Modül üzerindeki optik girişlerin alış hassasiyet değeri en yüksek -18dBm olmalıdır.
  • Alıcı girişi aşırı yük seviyesi 0dBm olmalıdır.
  • Modülün besleme voltaj aralığı 3.13V ~ 3.47V, tipik Besleme Voltajı (Vcc) 3.3V olmalıdır.
  • Çalışma sıcaklık aralığı 0°C ~ 70°C olmalıdır.
  • Class 1 Laser güvenlik sertifikasına uygun olmalıdır.
  • Modülün MTBF değeri en az 4000ksaat olmalıdır.

 

 

CLR-GES-SX SFP  multimode modül cisco GLC-SX-MMD= modülünün muadilidir.

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
Montaj KılavuzuSFP Modüllerin Montaj Kılavuzu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

CLR-GES-SX CLR Networks Gigabit SFP Transceiver Modül 1000Base-SX Multimode   Duplex LC konnektörlü 850nm 550Mt Haberleşme Mesafesi


 

CLR-GES-SX model numaralı fiber optik gigabit SFP transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

  • Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.
  • Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.
  • Data-rate olarak 1.25Gbps veri hızında çalışır.
  • 62.5/125 OM1 Multimode fiber optik kablo ile 300m, 50/125 OM2 Multimode fiber optik kablo ile 550m haberleşme mesafesine sahiptir. OM1, OM2, OM3 ve OM4 multimode fiber optik kablolara ile çalışır.
  • Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

  • Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur. 

CLR-GES-SX transceiver optik modülü üç bölümden oluşur:

  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL laser transmitter,
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN photo diode (TIA ön kuvvetlendirici ile tümleşik olarak)
  • MCU kontrol ünitesi.

    

Teknik Özellikler


  • Data Hızı Gigabit Ethernet 1.25Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:850nm (Spectrum: 830/860 nm TX, 770/860 nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM2 50/125 multimode optik kabloda 550m
  • Fiber Optik OM1, OM2, OM3, OM4 Multimode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları


  • Gigabit Ethernet
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-GES-SX
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850nm
Fiber StandardıOM1, OM2, OM3, OM4
Haberleşme Mesafesi550m / OM2 kabloda
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP
Uygulama TipiGigabit Ethernet
Veri Hızı1.25Gbps
Optik Standardı1000Base-SX
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)850nm (Spectrum: 830/860 nm TX, 770/860 nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)0.85nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-9.5 ~ -3.5dBm
Extinction Ratio (ER)9dB
Optik İniş-Çıkış Süresi (tr/tf)0.26ns
Alış Hassasiyeti-18dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi0dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiVCSEL
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC
Dosya Adı
CLR-GES-SX Katalogİndir
SFP Modüllerin Montajı ve Önemli Noktalarİndir
CLR-GES-SX Şartnamesiİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 5483
  • Ürün Kodu: CLR-GES-SX
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: CLR Networks CLR-GES-XXX Serisi 1G SFP Modüller, LC Duplex SFP, Multimode sfp, Gigabit SFP, GLC-SX-MMD, Cisco SFP Modül, SX modül, Sfp modül ne İşe Yarar, GBIC Modül, 1000base-SX, GLC-SX-MMD=, Cibik Modül, SX SFP Modül, SX Fiber Modül, MM Fiber Modül