SFP-GE-LX-SM1310 @ Gigabit SFP Modül 1000Base-LX LC Duplex SM 1310nm 10km

İletişime Geçiniz SFP-GE-LX-SM1310 @ Gigabit SFP Modül 1000Base-LX LC Duplex SM 1310nm 10km

 

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 1G Singlemode 1310nm LC SFP Modül Teknik Özellikleri

 


 

 

Transceiver form factor

eSFP

Transmission speed

1 Gbit/s

Center wavelength (nm)

1310

Standards compliance

1000base-LX/LH

Connector type

LC

Applicable cable and maximum transmission distance

Single-mode fiber: 10 km

Transmit power (dBm)

-9.0 to -3.0

Maximum receiver sensitivity (dBm)

-20.0

Overload power (dBm)

-3.0

Extinction ratio (dB)

9

Operating temperature

0°C to 70°C (32°F to 158°F)

Part number

02315200

 

 

 

SFP-GE-LX-SM1310 # Huawei Gigabit SFP Transceiver Modül 1000Base-LX LC Duplex SMF Singlemode Fiber 1310nm 10km


 

Huawei 1000Base-LX 1310nm Singlemode LC Duplex 10km eSFP Modül.

 

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1159
  • Ürün Kodu: SFP-GE-LX-SM1310
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: SFP-GE-LX-SM1310, Huawei SFP-GE-LX-SM1310, huawei sfp modül, 1G SFP Modüller, LC girişli, Gigabit SFP, Singlemode sfp, LX Modül, 1000Base-LX, GBIC Modül, SM sfp modül, 1000Base-LX SFP, SFP 1.25G, SFP 1310nm, 1G SFP LC, Fiber Optik SFP modül, SFF-8472, SFP MSA, LX SFP Modül, Cibik Modül