CLR-GES-LX20I @ Endüstriyel Gigabit SFP Modül 1000Base-LX LC Duplex SM 1310nm 20km

CLR-GES-LX20I @ Endüstriyel Gigabit SFP Modül 1000Base-LX LC Duplex SM 1310nm 20km

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

Şartname

  • SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır.
  • 1000Base-LX standardını karşılamalı ve 1Gbit/s ethernet hızında çalışmalıdır.
  • Modülün veri hızı 1.25Gbps olmalıdır.
  • Modül üzerinde iki adet fiber optik konnektör girişi (duplex) bulunmalıdır. Bu konnektör girişleri LC tipinde olmalıdır.
  • Modül singlemode olarak çalışmalıdır.
  • Çalıştığı dalgaboyu 1310nm olmalı ve Merkez Dalga Boyu Aralığı TX bacağında 1260/1360nm (min/max), RX bacağında 1260/1580 nm (min/max) olmalıdır.
  • Azami Đletim mesafesi, 9/125µm OS1 single-mode fiber kablo ile en az 20km olmalıdır.
  • Ortalama optik çıkış gücü değeri -9/-3 dBm (min/max) olmalıdır.
  • Modül üzerindeki optik girişlerin alış hassasiyet değeri en yüksek -23dBm olmalıdır
  • Modülün optik iniş/çıkış (tr/tf) süresi 0,26ns olmalıdır.
  • Modülün spectral genişliği(RMS) 4nm olmalıdır.
  • Extinction Ratio (ER) 9dB olmalıdır.
  • Modülün Laser Transmitter tipi FP olmalıdır.
  • Optik sinyal dedektörü PIN Photodiode olmalıdır.
  • Modülün DDM (Digital Diagnostic Monitoring) desteği bulunmalıdır.
  • Modülün voltaj aralığı 3.13V ~ 3.47V olmalıdır
  • Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ~ 85°C olmalıdır.
  • Receiver overload değeri en az 0dBm olmalıdır
  • Class 1 Laser güvenlik sertifikasına uygun olmalıdır.
  • SFF-8472 uyumlu olmalıdır.
  • SFP MSA uyumlu olmalıdır.

 

 

 

CLR-GES-LX20I # Endüstriyel Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-LX

Singlemode, Duplex LC konnektörlü, 1310nm dalgaboyu, 20km haberleşme mesafesi

 

CLR-GES-LX20I model numaralı fiber optik gigabit SFP transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

Data-rate olarak 1.25Gbps veri hızında çalışır.

9/125 OS1 Singlemode fiber optik kablo ile 20km haberleşme mesafesine sahiptir. 

CLR-GES-LX20 transceiver optik modülü üç bölümden oluşur:

  • Optik Çıkış Lazer Tipi FP laser transmitter,
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN photo diode (TIA ön kuvvetlendirici ile tümleşik olarak)
  • MCU kontrol ünitesi.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 1.25Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi FP
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:1310nm (Spectrum: 1260/1360 nm TX, 1260/1580nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 9/125 single mode optik kabloda 20km
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı -40 ~ 85°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • Gigabit Ethernet
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-GES-LX20I
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1310nm
Fiber StandardıOS1, OS2
Haberleşme Mesafesi20km / OS1 kabloda
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP
Uygulama TipiGigabit Ethernet
Veri Hızı1.25Gbps
Optik Standardı1000Base-LX
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)1310nm (Spectrum: 1260/1360 nm TX, 1260/1580nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)4nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-9 ~ -3dBm
Extinction Ratio (ER)9dB
Optik İniş-Çıkış Süresi (tr/tf)0.26ns
Alış Hassasiyeti-23dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi0dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiFP
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı -40~85ºC
Dosya Adı
SFP Modüllerin Montajı ve Önemli Noktalarİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 3347
  • Ürün Kodu: CLR-GES-LX20I
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: singlemode transceiver, gigabit SFP, endüstriyel SFP, LX Modül, GLC-LX-SM-RGD