GLC-SX-MMD= @ Gigabit SFP Modül 1000Base-SX LC Duplex MM 850nm 550m

Var GLC-SX-MMD= @ Gigabit SFP Modül 1000Base-SX LC Duplex MM 850nm 550m

 

GLC-SX-MMD= # 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM, Cisco

Multimode,  Duplex LC konnektörlü, 850nm dalgaboyu, 550m haberleşme mesafesi

 

GLC-SX-MMD= model numaralı fiber optik gigabit SFP transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Data-rate olarak 1.25Gbps veri hızında çalışır.

62.5/125 OM1 Multimode fiber optik kablo ile 300m, 50/125 OM2 Multimode fiber optik kablo ile 550m haberleşme mesafesine sahiptir. OM1, OM2, OM3 ve OM4 multimode fiber optik kablolara ile çalışır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 932
  • Ürün Kodu: GLC-SX-MMD=
  • Stok Durumu: Var

Etiketler: multimode transceiver, gigabitethernet SFP