CLR-GES-SXI @ Endüstriyel Gigabit SFP Modül 1000Base-SX LC Duplex MM 850nm 550m

CLR-GES-SXI @ Endüstriyel Gigabit SFP Modül 1000Base-SX LC Duplex MM 850nm 550m

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
Montaj KılavuzuSFP Modüllerin Montaj Kılavuzu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

 

Şartname

  • SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır.
  • 1000Base-SX standardını karşılamalı ve data hızı Gigabit Ethernet 1.25Gbps olmalıdır.
  • Modül üzerinde iki adet fiber optik konnektör girişi (duplex) bulunmalıdır. Bu konnektör girişleri LC tipinde olmalıdır.
  • Modül multimode olarak çalışmalıdır.
  • Çalıştığı dalgaboyu 850nm olmalı ve Merkez Dalga Boyu Aralığı (spektrum) TX bacağında 830/860 nm (min/max), RX bacağında 770/860 nm (min/max) olmalıdır.
  • Azami haberleşme mesafesi; 50/125µm OM2 multimode fiber kablo ile 550m olmalıdır.
  • Optik Lazer Transmitter tipi VCSEL olmalıdır.
  • Optik Alış Sinyal Algılayıcısı PIN Işık Dedektörü olmalıdır.
  • Spectral Genişlik - RMS (∆λ) değeri 0.85nm olmalıdır.
  • Ortalama optik çıkış gücü değeri (Pout) -9.5 ~ -3.5dBm aralığında olmalıdır.
  • Modül üzerindeki optik girişlerin alış hassasiyet değeri en yüksek -18dBm olmalıdır.
  • Alıcı girişi aşırı yük seviyesi 0dBm olmalıdır.
  • Modülün besleme voltaj aralığı 3.13V ~ 3.47V, tipik Besleme Voltajı (Vcc) 3.3V olmalıdır.
  • Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ~ 85°C olmalıdır.
  • Class 1 Laser güvenlik sertifikasına uygun olmalıdır.
  • Modülün MTBF değeri en az 4000ksaat olmalıdır.

 

 

CLR-GES-SXI # Endüstriyel Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-SX

Multimode,  Duplex LC konnektörlü, 850nm dalgaboyu, 550m haberleşme mesafesi

 

CLR-GES-SXI model numaralı fiber optik gigabit SFP transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

Data-rate olarak 1.25Gbps veri hızında çalışır.

62.5/125 OM1 Multimode fiber optik kablo ile 300m, 50/125 OM2 Multimode fiber optik kablo ile 550m haberleşme mesafesine sahiptir. OM1, OM2, OM3 ve OM4 multimode fiber optik kablolara ile çalışır.

CLR-GES-SX transceiver optik modülü üç bölümden oluşur:

  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL laser transmitter,
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN photo diode (TIA ön kuvvetlendirici ile tümleşik olarak)
  • MCU kontrol ünitesi.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 1.25Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:850nm (Spectrum: 830/860 nm TX, 770/860 nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM2 50/125 multimode optik kabloda 550m
  • Fiber Optik OM1, OM2, OM3, OM4 Multimode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı -40 ~ 85°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • Gigabit Ethernet
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-GES-SXI
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850nm
Fiber StandardıOM1, OM2, OM3, OM4
Haberleşme Mesafesi550m / OM2 kabloda
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP
Uygulama TipiGigabit Ethernet
Veri Hızı1.25Gbps
Optik Standardı1000Base-SX
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)850nm (Spectrum: 830/860 nm TX, 770/860 nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)0.85nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-9.5 ~ -3.5dBm
Extinction Ratio (ER)9dB
Optik İniş-Çıkış Süresi (tr/tf)0.26ns
Alış Hassasiyeti-18dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi0dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiVCSEL
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC
Dosya Adı
CLR-GES-SX Katalogİndir
SFP Modüllerin Montajı ve Önemli Noktalarİndir
CLR-GES-SXI Endüstriyel SFP Şartnamesiİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 4405
  • Ürün Kodu: CLR-GES-SXI
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: CLR Networks CLR-GES-XXX Serisi 1G SFP Modüller, LC girişli, multimode sfp, gigabit SFP, GLC-SX-MM-RGD, Cisco SFP Modül, SX modül, 1000base-sx, GBIC Modül, endüstriyel SFP