GLC-LH-SMD @ Gigabit SFP Modül 1000Base-LX LC Duplex SM 1310nm 20km

İletişime Geçiniz GLC-LH-SMD @ Gigabit SFP Modül 1000Base-LX LC Duplex SM 1310nm 20km

 

GLC-LX-SMD # 1000BASE-LX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM, Cisco

Singlemode,  Duplex LC konnektörlü, 1310nm dalgaboyu, 20km haberleşme mesafesi

 

GLC-LH-SMD model numaralı fiber optik gigabit SFP transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Data-rate olarak 1.25Gbps veri hızında çalışır.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1117
  • Ürün Kodu: GLC-LH-SMD
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: singlemode transceiver, gigabitethernet SFP