407-BBOO @ Gigabit SFP Modül 1000Base-LX LC Duplex SM 1310nm 10km

407-BBOO @ Gigabit SFP Modül 1000Base-LX LC Duplex SM 1310nm 10km

 

Muadil SFP


 

Dell 407-BBOO SFP muadili CLR Networks CLR-GES-LX20 modelidir.

 

Dell 407-BBOO # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-LX Singlemode Duplex LC konnektörlü 1310nm dalgaboyu 20km haberleşme mesafesi


 

407-BBOO model numaralı fiber optik gigabit SFP transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Data-rate olarak 1.25Gbps veri hızında çalışır.

9/125 OS1 Singlemode fiber optik kablo ile 10km haberleşme mesafesine sahiptir. 

 

Teknik Özellikler


  • Data Hızı Gigabit Ethernet 1.25Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi FP
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:1310nm (Spectrum: 1260/1360 nm TX, 1260/1580nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 9/125 single mode optik kabloda 10km
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu

 

Uygulama Alanları


  • Gigabit Ethernet
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Model Bilgileri
Ürün Kodu407-BBOO
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1310nm
Fiber StandardıOS1, OS2
Haberleşme Mesafesi10km / OS1 kabloda
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP
Uygulama TipiGigabit Ethernet
Veri Hızı1.25Gbps
Optik Standardı1000Base-LX
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)1310nm (Spectrum: 1260/1360 nm TX, 1260/1580nm RX)
Besleme Voltajı (Vcc)+3.3V
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2458
  • Ürün Kodu: 407-BBOO
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: 407-BBOO, Dell SM SFP, Dell Gigabit SFP, Dell 1000BASE-LX, Dell switch SFP, Dell LX 10km SFP