SFP Modül

SFP Modül
Göster:
Sırala:

10GBase-SR XFP Modül @ CLR-XFP-TG01

CLR-XFP-TG01 # 10Gbps 10GBase-SR XFP Module MM 850nm LC Duplex 300Mt# Teknik Bilgiler..

10Gbps 10GBase-LR XFP Module SM 1310nm 10km @ CLR-XFP-TG02

CLR-XFP-TG02 # 10Gbps 10GBase-LR XFP Module SM 1310nm 10km# Temel Teknik BilgilerFor..

57-1000117-01 @ Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül

Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül MultimodeP/N : 57-1000117-01 Form SFP+ Fiber..

AJ718A @ HP 8G Fiber Kanal SFP+ Modül İletişime Geçiniz

AJ718A @ HP 8G Fiber Kanal SFP+ Modül

HP AJ718A 8G Fiber Kanal SFP+ Modül MultimodeP/N : AJ718A Form SFP+ Fiber Kanal FC ..

CLR-8G-LR @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate

 CLR-8G-LR # Fiber Channel Singlemode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-ra..

CLR-8G-SR @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate

 CLR-8G-SR # Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rat..

CLR-8G-SRH @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate HP uyumlu

 CLR-8G-SRH # Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate, V..

CLR-FCS-ER40 @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps SMF 40km

 CLR-FCS-ER40 # Fiber Channel Singlemode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate..

CLR-FCS-SR16 @ Fiber Channel SFP+ Modül 16Gbps multirate

 CLR-FCS-SR16 # Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 4G/8G/16Gbps Multi-rate, ..

CLR-FCS-SR32 @ Fiber Channel SFP28 Modül 32Gbps multirate

 CLR-FCS-SR32 # Fiber Channel Multimode SFP28 Modül 8G/16G/32Gbps Multi-rate, Ver..

CLR-FCS-ZR80 @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps SMF 80km

 CLR-FCS-ZR80 # Fiber Channel Singlemode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate..

CLR-FES-FB13 @ 100M Tek Core BiDi SFP Modül LC Simplex SM 20km

 CLR-FES-FB13 # Fastethernet SFP transceiver modül 100Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 13..

CLR-FES-FB15 @ 100M Tek Core BiDi SFP Modül LC Simplex SM 20km

 CLR-FES-FB15 # Fastethernet SFP transceiver modül 100Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 15..