FO Patch Kablo - SM

FO Patch Kablo - SM


Singlemode SC, ST, LC, E2000, MPO, MTP ve FC fiber patch kabloları, fiber optik iletişimde kullanılan ve genellikle uzun mesafelerde veri iletimi sağlayan kablolardır.


Fiber optik ağlarda panellerde ve ağ cihazları [Switch, Router, Media Converter, Sunucu vs] arasında optik iletişim için kullanılır. Örneğin sunucu ile ethernet switchi birbirine bağlamak için.


Uygun bir fiber patch kablo seçebilmek için fiber optik konnektör tipi, mevcut fiber kablo tipi ve optik ileşim mesafeleri dikkate alınmalıdır.


Bu kategoride sadece single mode SM OS1 ve OS2 optik performansa sahip fiber patch kablolar mevcuttur. OM1 , OM2 , OM3 ve OM4 patch kablolarımız için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.


GelecekBT


Göster:
Sırala:
Ecolan SC-LC SM Duplex  9/125μ LSZH Patch Cord İletişime Geçiniz

Ecolan SC-LC SM Duplex 9/125μ LSZH Patch Cord

 SC/UPC-LC/UPC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH 1m Fiber Optik Patch Kablo, Ecolan&nbs..

Excel SM Duplex OS2 9/125μ LSZH Fiber Optik Patch Cords İletişime Geçiniz

Excel SM Duplex OS2 9/125μ LSZH Fiber Optik Patch Cords

 Excel Fiber Optik Patch Cords Enbeam OS2 Singlemode 9/125 Duplex LS0H Yellow ..

SC-LC SM Duplex 9/125μ LSZH Patch Cord 1Metre ON-PCD-S21301

 SC/UPC-LC/UPC SM Duplex 9/125μ LSZH 1Metre Fiber Optik Patch Kablo Onet ..

SC-LC SM Duplex 9/125μ LSZH Patch Cord Kablo 2Metre

 SC/UPC-LC/UPC SM Duplex 9/125μ LSZH 2Metre Fiber Optik Patch Kablo ON-PCD-S11302 ..

ON-PCD-S11303 @ SC-LC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH Patch Cord 3m

 ON-PCD-S11303 # SC/UPC-LC/UPC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH 3m Fiber Optik Patch Kablo..

ON-PCD-S11305 @ SC-LC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH Patch Cord 5m

 ON-PCD-S11305 # SC/UPC-LC/UPC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH 5m Fiber Optik Patch ..

ON-PCD-S11310 @ SC-LC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH Patch Cord 10m

 ON-PCD-S11310 # SC/UPC-LC/UPC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH 10m Fiber Optik Patch..

ON-PCD-S11315 @ SC-LC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH Patch Cord 15m

 ON-PCD-S11315​ # SC/UPC-LC/UPC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH 15m Fiber Optik Patch Kab..

ON-PCD-S11320 @ SC-LC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH Patch Cord 20m

 ON-PCD-S11320​ # SC/UPC-LC/UPC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH 20m Fiber Optik Patch Kab..

ON-PCD-S11325 @ SC-LC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH Patch Cord 25m

 ON-PCD-S11325 # SC/UPC-LC/UPC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH 25m Fiber Optik Patch..

ON-PCD-S11330 @ SC-LC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH Patch Cord 30m

 ON-PCD-S11330​ # SC/UPC-LC/UPC SM Duplex OS1 9/125μ LSZH 30m Fiber Optik Patch Kab..

T91-M0922-30 @ HCS SC-SC Dupleks SM P.Cord 3-Mt

 T91-M0922-30 @ HCS  SC-SC Dupleks SM Fiber Optik Patch Cord 3Mt ..

T91-M0922-50 @ HCS SC-SC Dupleks SM P.Cord 5-Mt

 T91-M0922-50 @ HCS  SC-SC Dupleks SM Fiber Optik Patch Cord 5Mt ..

T91-M0928-10 @ HCS SC-LC Dupleks SM P.Cord 1-Mt

 T91-M0928-10 @ HCS SC/LC SM Duplex Fiber Optik Patch Cord 1Metre  ..