USB to Fiber & CAT6

USB to Fiber & CAT6


USB to Fiber Optik Converter & USB to CAT6 CAT7 RJ45 Converter


USB arayüzünü fiber optik kablo üzerinden uzak noktalara taşımak için kullanılan cihazlar. 

  • Bilgisayarlar, kameralar, depolama cihazları ve diğer USB destekli cihazları fiber optik ağ yada CAT6 CAT7 gibi kablo altyapısını kullanara uzatmak amacıyla kullanılır.
  • Bu converter'lar, fiber optik kabloların sunduğu avantajlardan, örneğin yüksek bant genişliği, uzun mesafe iletimi ve elektromanyetik girişimden etkilenmemeleri gibi özelliklerden yararlanmak isteyen kullanıcılar için ideal bir çözüm sunar
  • USB fiber converter'lar, USB (klavye+mouse) , USB 2.0, USB 3.0 veya daha yeni USB standartlarına uygun modeller mevcuttur
  • Kullanıcılar, USB fiber converter'ları genellikle daha uzun mesafelerde güvenilir veri iletimi için veya elektromanyetik girişim konusunda hassas uygulamalarda tercih edebilirler.
  • Bu cihazlar, iş yerleri, veri merkezleri veya diğer ağ ortamlarında fiber optik iletişimi USB destekli cihazlarla birleştirmek isteyen kullanıcılara çeşitli seçenekler sunar
  • USB sinyallerini Cat6 veya daha yüksek kategorili ağ kabloları üzerinden ileterek mesafeyi artırın. 

GelecekBT


Göster:
Sırala:

CLR-USB-F22S @ 2 Port USB SM Fiber Optik Çevirici

 CLR-USB-F22S @ 2 Port USB Singlemode SC Simplex Fiber Optik ÇeviriciFare v..

1-Port USB to Cat6 Mesafe Uzatıcı Extender 100Metre - CLR-USB-E100A

 CLR-USB-E100A @ 1 Port USB 2.0 to Cat6 Uzatıcı/Aktarıcı 100MetreFare ve klavye gi..

1Port USB 2.0 CAT6 Extender 100 metre - CLR-USB-E100R

 CLR-USB-E100R  1 Port USB 2.0 to Cat6 Mesafe Uzatıcı/Aktarıcı 100m  ..

4Port USB 2.0 CAT6 Extender 120 Metre - CLR-USB-E104B Yeni

4Port USB 2.0 CAT6 Extender 120 Metre - CLR-USB-E104B

4Port USB 2.0 CAT6 Extender 120 Metre - CLR-USB-E104B USB extender; fare, mouse, flas..

CLR-USB-F34D USB 3.0/2.0 to Singlemode Fiber Optik Çevirici LC Simplex 200Metre İletişime Geçiniz
CLR-USB-F34S USB 3.0 to Singlemode Fiber Optik Çevirici LC Simplex 200Metre İletişime Geçiniz