Ağ Ürünleri

Ethernet ve IP adres tabanlı çalışan ağlarda kullanılan network cihazları ve ekipmanları.


Göster:
Sırala:
CLR-MCR-1402 @ Media Converter Rack 19" 2U 14-Slot Dual DC Power İletişime Geçiniz

4G LTE Router 5Port 10/100M RJ45 Dual Sim + WiFi + GPS + Dual Seri Port @ CLR-CNS-L500

CLR-CNS-L500 @ 4G Router 5Port 10/100M RJ45 Dual Sim + WiFi + GPS + Dual Seri Port ( RS232+RS485) ..

AS5812-54T @ Dacenter Switch 48*10Gbase-T + 6*40G QSFP İletişime Geçiniz

AS5812-54T @ Dacenter Switch 48*10Gbase-T + 6*40G QSFP

AS5812-54T , 48adet 10G RJ45 bakır portu ve 6 adet 40G QSFP Fiber optik uplink yuvası mevcuttur. ..

CLR Networks CS6400A Core Routing Switch 9U Ön Sipariş Veriniz

CLR Networks CS6400A Core Routing Switch 9U

CLR Networks CS6400A Core Routing Switch 9UCS6400A 2 adet MSU ana kontrol kartı ve 4 adet servis..

CLR-4DC-TR @ 4 Port Kuru Kontak Fiber Optik Çevirici Set

 CLR-4DC-TR # 4 Port Kuru Kontak Singlemode Fiber Optik Çevirici SetFiber O..

CLR-CLB-M1128 @ Cloud Gateway Controller İletişime Geçiniz

CLR-CLB-M1128 @ Cloud Gateway Controller

 CLR-CLB-M1128 # Ethernet Ağ Cihazları için Bulut Geçidi4x10/100Mbps RJ45..

CLR-EOC-11 @ 1 Port Ethernet Koaksiyel Çevirici Set

 CLR-EOC-11 # 1 Port RJ45 Ethernet Koaksiyel Çevirici SetMevcut koaksiyel k..

CLR-ETP-11 @ 1Port Ethernet VDSL Twisted Pair Çevirici İletişime Geçiniz

CLR-ETP-11 @ 1Port Ethernet VDSL Twisted Pair Çevirici

 CLR-ETP-11 # 1Port Ethernet VDSL Twisted Pair Çevirici, 1500mEthernet siny..

CLR-ETP-11P @ 1Port Ethernet PoE VDSL Twisted Pair Çevirici İletişime Geçiniz

CLR-FXS/FXO-020SF @ 2 Hat Analog Telefon Fiber Optik Çevirici

 CLR-FXS/FXO-020SF # 2 Hat Analog Telefon Fiber Optik Çevirici, Single Fiber, S..

CLR-ICG-SC20 @ 1*10/100/1000M RJ45 + 1*1G SC SM Endüstriyel Media Çevirici

 CLR-ICG-SC20 # DIN Rail 1 port 10/100/1000Base-TX RJ45 ve 1 port 1000Base-FX SC DX&nb..