Ağ Ürünleri

Ağ Ürünleri

Ethernet ve IP adres tabanlı çalışan ağlarda kullanılan network cihazları ve ekipmanları.


Göster:
Sırala:
CLR-MCR-1402 @ Media Converter Rack 19" 2U 14-Slot Dual DC Power İletişime Geçiniz

4G LTE Router 5Port 10/100M RJ45 Dual Sim + WiFi + GPS + Dual Seri Port @ CLR-CNS-L500

CLR-CNS-L500 @ 4G Router 5Port 10/100M RJ45 Dual Sim + WiFi + GPS + Dual Seri Port ( RS232+RS485) ..

AS5812-54T @ Datacenter Switch 48*10Gbase-T + 6*40G QSFP İletişime Geçiniz

AS5812-54T @ Datacenter Switch 48*10Gbase-T + 6*40G QSFP

AS5812-54T , 48adet 10G RJ45 bakır portu ve 6 adet 40G QSFP Fiber optik uplink yuvası mevcuttur. ..

AT-FS708/POE @ 8*100M RJ45 PoE + 1*1G SFP Uplink PoE Switch İletişime Geçiniz

AT-FS708/POE @ 8*100M RJ45 PoE + 1*1G SFP Uplink PoE Switch

 AT-FS708/POE # 8*10/100M PoE RJ45 + 1*Gigabit SFP, PoE Ethernet Switch 65W,IEEE8..

AT-FS750/28PS @ Allied Telesis PoE Switch 24*PoE + 2*RJ45 + 2*SFP/TP Combo İletişime Geçiniz
AT-GS950/10PS @ Allied Telesis PoE Switch 8*RJ45 PoE + 2*SFP/TP Combo Managed İletişime Geçiniz
AT-GS950/28PS @ Allied Telesis PoE Switch 24*RJ45 PoE + 4*SFP Websmart İletişime Geçiniz

AT-GS950/28PS @ Allied Telesis PoE Switch 24*RJ45 PoE + 4*SFP Websmart

 AT-GS950/28PS # Allied Telesis Yönetilebilir PoE+ Gigabit Ethernet Ağ Anahtarı. ..

CLR Networks CS6400A Core Routing Switch 9U Ön Sipariş Veriniz

CLR Networks CS6400A Core Routing Switch 9U

CLR Networks CS6400A Core Routing Switch 9UCS6400A 2 adet MSU ana kontrol kartı ve 4 adet servis..

CLR-4DC-TR @ 4 Port Kuru Kontak Fiber Optik Çevirici Set

 CLR-4DC-TR # 4 Port Kuru Kontak Singlemode Fiber Optik Çevirici SetFiber O..

CLR-CLB-M1128 @ Cloud Gateway Controller

 CLR-CLB-M1128 # Ethernet Ağ Cihazları için Bulut Geçidi4x10/100Mbps RJ45..

CLR-EOC-11 @ 1 Port Ethernet Koaksiyel Çevirici Set

 CLR-EOC-11 # 1 Port RJ45 Ethernet Koaksiyel Çevirici SetMevcut koaksiyel k..

CLR-ETP-11 @ 1Port Ethernet VDSL Twisted Pair Çevirici İletişime Geçiniz

CLR-ETP-11 @ 1Port Ethernet VDSL Twisted Pair Çevirici

 CLR-ETP-11 # 1Port Ethernet VDSL Twisted Pair Çevirici, 1500mEthernet siny..

CLR-ETP-11P @ 1Port Ethernet PoE VDSL Twisted Pair Çevirici İletişime Geçiniz

CLR-FXS/FXO-020SF @ 2 Hat Analog Telefon Fiber Optik Çevirici

 CLR-FXS/FXO-020SF # 2 Hat Analog Telefon Fiber Optik Çevirici, Single Fiber, S..