40/100G MPO Kablo

40/100G MPO Kablo

QSFP+ ve QSFP28 transceiver modülleri birbirine 40/100Gbps hızında bağlamak için kullanılır.

Göster:
Sırala:
ON-MPO-F405C @ 40/100Gbps Multimode OM4 8-Core MPO PB Kablo 5m İletişime Geçiniz
ON-MPO-F2XXC @ Fiber Optik 40/100Gbps 12 Core Singlemode PB OS2 MPO Trunk Kablo İletişime Geçiniz
ON-MPO-F410C @ 40/100Gbps Multimode OM4 8-Core MPO PB Kablo 10m İletişime Geçiniz
ON-MPO-F420C @ 40/100Gbps Multimode OM4 8-Core MPO PB Kablo 20m İletişime Geçiniz
ON-MPO-F430C @ 40/100Gbps Multimode OM4 8-Core MPO PB Kablo 30m İletişime Geçiniz