100G QSFP28 Modül

100G QSFP28 Modül

100G bağlantılarda kullanılan QSFP28 modüller

Göster:
Sırala:
GBT-C1706 - HP ve Aruba ile Uyumlu 40G ve 100G QSFP28 / OSFP Modüller İletişime Geçiniz
HP Aruba 100Gig QSFP28 100GBase-SR4 MPO CLR-HGS-SR4H Yeni

HP Aruba 100Gig QSFP28 100GBase-SR4 MPO CLR-HGS-SR4H

 HP Aruba 100G QSFP28 transceiver modül 100GBase-SR4 CLR-HGS-SR4HMultimode,  ..

JNP-QSFP-100G-LR4 @ 100Gigabit Ethernet QSFP28 100GBase-LR4 LC Duplex İletişime Geçiniz