DAC/AOC/MPO Kablolar

Göster:
Sırala:

ON-AOC-FB305M @ 40G QSFP+ 4*SFP+ MM OM3 AOC Kablo 5m

 ON-AOC-FB305M # AOC (Active Optical Cable) 40G QSFP+ 4*SFP+ Multimode OM3 Kablo ..

ON-DAC-C101M @ 10Gbps SFP+ DAC Bakır Kablo 24AWG 1m

 ON-DAC-C101M # DAC (Direct Attached Cable) SFP+ 10G 24 AWG 1m Bakır Kablo&n..

ON-AOC-FB310M @ 40G QSFP+ 4*SFP+ MM OM3 AOC Kablo 10m

 ON-AOC-FB310M # AOC (Active Optical Cable) 40G QSFP+ 4*SFP+ Multimode OM3 Kablo ..

ON-DAC-C102M @ 10Gbps SFP+ DAC Bakır Kablo 24AWG 2m

 ON-DAC-C102M # DAC (Direct Attached Cable) SFP+ 10G 24 AWG 2m Bakır Kablo&n..

ON-AOC-FB320M @ 40G QSFP+ 4*SFP+ MM OM3 AOC Kablo 20m

 ON-AOC-FB320M # AOC (Active Optical Cable) 40G QSFP+ 4*SFP+ Multimode OM3 Kablo ..

ON-DAC-C103M @ 10Gbps SFP+ DAC Bakır Kablo 24AWG 3m

 ON-DAC-C103M # DAC (Direct Attached Cable) SFP+ 10G 24 AWG 3m Bakır Kablo&n..

ON-AOC-FB405M @ 40G QSFP+ 4*SFP+ MM OM4 AOC Kablo 5m

 ON-AOC-FB405M # AOC (Active Optical Cable) 40G QSFP+ 4*SFP+ Multimode OM4 Kablo ..

ON-DAC-C105M @ 10Gbps SFP+ DAC Bakır Kablo 24AWG 5m

 ON-DAC-C105M # DAC (Direct Attached Cable) SFP+ 10G 24 AWG 5m Bakır Kablo&n..

ON-AOC-FB410M @ 40G QSFP+ 4*SFP+ MM OM4 AOC Kablo 10m

 ON-AOC-FB410M # AOC (Active Optical Cable) 40G QSFP+ 4*SFP+ Multimode OM4 Kablo ..

ON-DAC-C107M @ 10Gbps SFP+ DAC Bakır Kablo 24AWG 7m

 ON-DAC-C107M # DAC (Direct Attached Cable) SFP+ 10G 24 AWG 7m Bakır Kablo&n..

ON-AOC-FB420M @ 40G QSFP+ 4*SFP+ MM OM4 AOC Kablo 20m

 ON-AOC-FB420M # AOC (Active Optical Cable) 40G QSFP+ 4*SFP+ Multimode OM4 Kablo ..

ON-DAC-C401M @ 40Gbps QSFP+ DAC Bakır Kablo 24AWG 1m

 ON-DAC-C401M # DAC (Direct Attached Cable) QSFP+ 40G 24 AWG 1m Bakır Kablo Y..

ON-DAC-CH01M @ 100Gbps QSFP28 DAC Bakır Kablo 24AWG 1m

 ON-DAC-CH01M # DAC (Direct Attached Cable) QSFP28 100G 24 AWG 1m Bakır Kablo  ..

ON-DAC-CH02M @ 100Gbps QSFP28 DAC Bakır Kablo 24AWG 2m

 ON-DAC-CH02M # DAC (Direct Attached Cable) QSFP28 100G 24 AWG 2m Bakır Kablo  ..

ON-DAC-CH03M @ 100Gbps QSFP28 DAC Bakır Kablo 24AWG 3m

 ON-DAC-CH03M # DAC (Direct Attached Cable) QSFP28 100G 24 AWG 3m Bakır Kablo  ..