Media Converter

Ethernet ağlarında, transfer edilmekte olan ethernet çerçevelerinin farklı iletim ortamları arasında geçişini sağlayan media çevirici cihazlardır. Bu iletim ortamları genellikle bakır veya fiber optik kablolardır. Ancak bakır ve kablosuz ortam dönüşümü yapabilen medya konvertör cihazları da mevcuttur. 100M, 1G, 10G, 40G hızlarında çalışan media çeviriciler bulunmaktadır.


Göster:
Sırala:
CLR-MCR-1402 @ Media Converter Rack 19" 2U 14-Slot Dual DC Power İletişime Geçiniz

CLR-4DC-TR @ 4 Port Kuru Kontak Fiber Optik Çevirici Set

 CLR-4DC-TR # 4 Port Kuru Kontak Singlemode Fiber Optik Çevirici SetFiber O..

CLR-FXS/FXO-020SF @ 2 Hat Analog Telefon Fiber Optik Çevirici

 CLR-FXS/FXO-020SF # 2 Hat Analog Telefon Fiber Optik Çevirici, Single Fiber, S..

CLR-MC40G-3R @ 40G 3R Repeater OEO Converter

 CLR-MC40G-3R # 40G 3R Repeater QSFP to QSFP Converter ManagedCLR-MC40G-3R, 40G ve..

CLR-MCF-10 @ Fast Ethernet Fiber Optik Media Converter SC MM

 CLR-MCF-10 # 1 Port Fast Ethernet Fiber Optik Media Çevirici10/100Base-T, Multi..

CLR-MCF-11 @ Fast Ethernet Fiber Optik Media Converter SC SM 20km

 CLR-MCF-11 # 1 Port Fast Ethernet Fiber Optik Media Çevirici10/100Base-T, Singl..

CLR-MCF-B13 @ Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter SM 20km

 CLR-MCF-B13 # 1 Port Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter TX:1310nm ve RX:1..

CLR-MCF-B15 @ Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter SM 20km

 CLR-MCF-B15 # 1 Port Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter TX:1550nm ve RX:1..

CLR-MCF-M2S @ Fast Ethernet Fiber Mode Çevirici SC to SC

 CLR-MCF-M2S # 100Base-FX MM 1310nm to 100Base-FX SM 1310nm 20km Mode Çevirici&..

CLR-MCG-11 @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter SC SM 20km

 CLR-MCG-11 # 1 Port Gigabit Ethernet Fiber Optik Media ÇeviriciSingle mode,&nbs..