FTTH Kablolama

FTTH Kablolama

FTTH ( Eve Kadar Fiber) Uygulamalarında kullanılan cihazlar, ek kutuları, el aletleri, konnektörler ve kablolar.

Göster:
Sırala:
DRH-SCS @ DIN Rail Fiber Optik Adaptör Tutucu İletişime Geçiniz

DRH-SCS @ DIN Rail Fiber Optik Adaptör Tutucu

 DRH-SCS # DIN Raylı Panolarda Fiber Optik Adaptör Tutucu Endüstriye..

ON-FTTH-B02 @ Dahili Tip Fiber Optik Plastik Ek Kutusu 2Port SC Simplex

ON-FTTH-B02 @ Dahili Tip Fiber Optik Plastik Ek Kutusu 2Port SC Simplex - Onet Kablolama S..

CLR-VFL-10 @ 650nm 10mW Fiber Optik Işık Test Cihazı

 CLR-VFL-10 # 650nm 10mW Metal Fiber Optik Işık Test Cihazı, 10km, Görün&uum..

Fiber Optik Sıyırıcı CFS-3

 CFS-3 # Yüksek Kaliteli 3 Delikli Fiber Optik Kablo Sıyırıcı Fiber ..

Single Fiber Stripper SS03 İletişime Geçiniz

Single Fiber Stripper SS03

 SS03 # Single Fiber Stripper 3 Delikli Fiber Optik Kablo Sıyırıcı AFL Fujikur..

TTK-3250 @ Fiber Optik Epoxy Sonlandırma Kiti - 38 Parça İletişime Geçiniz

TTK-3250 @ Fiber Optik Epoxy Sonlandırma Kiti - 38 Parça

 TTK-3250 @ Fiber Optik Epoxy Sonlandırma Kiti - 38 Parça Fiber Optik k..

CLR-OFS-100C @ Fiber Optik Cleaver

 CLR-OFS-100C # High Precision Fiber Optic CleaverFiber Optik Kesici Fiber..

Fiber Optik Cleaver ON-FOT-FC30 İletişime Geçiniz

Fiber Optik Cleaver ON-FOT-FC30

 ON-FOT-FC30 # High Precision Fiber Optic CleaverFiber Optik Kesici Fiber ..

Fiber Optik Kablo Kesici - Fiber Cleaver @ FC-6S

 FC-6S High Precision Fiber Optic Cleaver - Fiber Optik Kesici Fiber Optik K..

GBT-FC100 @ Fiber Optik Cleaver

 GBT-FC100 # High Precision Fiber Optic Cleaver - Fiber Optik Kesici Fiber O..

Drop Kablo OBK 1 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A211 İletişime Geçiniz

Drop Kablo OBK 1 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A211

 FODC-A211 # 1 Core Singlemode Fiber Optik Drop Kablo, G657A2, OBK KabloB&uum..

Drop Kablo OBK 2 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A212 İletişime Geçiniz

Drop Kablo OBK 2 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A212

 FODC-A212 # 2 Core Singlemode Fiber Optik Drop Kablo, G657A2Bükme, çe..

Drop Kablo OBK Askı Telli 1 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A251 İletişime Geçiniz

Drop Kablo OBK Askı Telli 1 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A251

 FODC-A251 # 1 Core Singlemode Fiber Optik Askı Telli Drop Kablo, G657A2, OBK Kab..

Drop Kablo OBK Askı Telli 2 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A252 İletişime Geçiniz

Drop Kablo OBK Askı Telli 2 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A252

 FODC-A252 # 2 Core Singlemode Fiber Optik Askı Telli Drop Kablo, G657A2, OBK Kab..