Gigabit Ethernet Çevirici

1Gbps hızında iletilmekte olan ethernet çerçeveleri için, bakır ve fiber optik hatlar arasında geçiş yapma imkanı sağlayan, media (ortam) dönüşümü yapan, gigabit ethernet media konvertör cihazlarıdır.


Göster:
Sırala:

CLR-MCG-11 @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter SC SM 20km

 CLR-MCG-11 # 1 Port Gigabit Ethernet Fiber Optik Media ÇeviriciSingle mode,&nbs..

CLR-MCG-B13 @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter 1 core SM 20km

 CLR-MCG-B13 # 1 Port Gigabit Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter TX:1310nm ve R..

CLR-MCG-B15 @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter 1 core SM 20km

 CLR-MCG-B15 # 1 Port Gigabit Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter TX: 1550nm ve ..

CLR-MCG-LFP @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter SFP Slot Ön Sipariş Veriniz

CLR-MCG-LFP @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter SFP Slot

 CLR-MCG-LFP # 1 Port Gigabit Ethernet SFP Fiber Optik Media Çevirici, boş SFP yuval..

CLR-MCG-M2S @ Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP

 CLR-MCG-M2S # Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP, boş SFP yuvalıİk..

CLR-MCG-S30P @ PoE Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter SFP Slot

 CLR-MCG-S30P # 1 Port Gigabit PoE Ethernet SFP Fiber Optik Media Çevirici, boş SFP ..

CLR-MCG-SFP @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter SFP Slot

 CLR-MCG-SFP # 1 Port Gigabit Ethernet SFP Fiber Optik Media Çevirici, boş SFP yuval..

CLR-SWF-401P @ Fast Ethernet PoE Switch 4*PoE + 1*SC Duplex 20km

 CLR-SWF-401P # 1 Port Fast ethernet PoE Fiber Optik Media Çevirici ve Switch, SC Du..