Gigabit Ethernet Çevirici

Gigabit Ethernet Çevirici

1Gbps hızında iletilmekte olan ethernet çerçeveleri için, bakır ve fiber optik hatlar arasında geçiş yapma imkanı sağlayan, media (ortam) dönüşümü yapan, gigabit ethernet media konvertör cihazlarıdır.

  • 1000Base-T RJ45 Bakır to 1000Base-FX SC Fiber Converter
  • Fiber optik singlemode SM gigabit fiber optik media converter 1000Base-LX
  • Fiber optik multimode MM gigabit fiber optik media converter 1000Base-SX
  • Veri hızı 1000Mbps
  • Optik konnektör tipleri SC, LC ve ST




Göster:
Sırala:

CLR-MCG-B15 @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter 1 core SM 20km

 CLR-MCG-B15 # 1 Port Gigabit Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter TX: 1550nm ve ..

CLR-MCG-LFP @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter SFP Slot Ön Sipariş Veriniz

CLR-MCG-LFP @ Gigabit Ethernet Fiber Optik Media Converter SFP Slot

 CLR-MCG-LFP # 1 Port Gigabit Ethernet SFP Fiber Optik Media Çevirici, boş SFP yuval..

CLR-MCG-LRM @ Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LC MM 1km

 CLR-MCG-LRM # 1 Port Gigabit Ethernet Fiber Optik Media ÇeviriciMultimode, ..

CLR-MCG-M2S @ Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP

 CLR-MCG-M2S # Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP, boş SFP yuvalı..

CLR-MCG-POF @ Gigabit Ethernet POF Media Converter İletişime Geçiniz

CLR-MCG-POF @ Gigabit Ethernet POF Media Converter

  CLR-MCG-POF Gigabit Ethernet POF Polimer Optical Fiber Media Çevirici..

Poe Media Converter Gigabit 1 Port RJ45 + 1 Port SC SM Duplex @ CLR-MCG-11P

 CLR-MCG-11P # 1 Port Gigabit PoE Media Converter, Singlemode, SC Duplex, 1310nm, 20km..