USB Ürünler

USB Ürünler
Göster:
Sırala:

CLR-USB-F22S @ 2 Port USB SM Fiber Optik Çevirici

 CLR-USB-F22S @ 2 Port USB Singlemode SC Simplex Fiber Optik ÇeviriciFare v..

BB-UH401 @ Tek Portlu Kompakt USB İzolatör İletişime Geçiniz

BB-UH401 @ Tek Portlu Kompakt USB İzolatör

 BB-UH401 @ Tek Portlu Kompakt USB İzolatör Temel Özellikler4..

BB-UHR401 @ Tek Portlu Kompakt USB İzolatör İletişime Geçiniz

CLR-USB-E100 @ 1 Port USB to Cat6 Çevirici

 CLR-USB-E100 @ 1 Port USB 2.0 to Cat6 Çevirici 100MetreFare ve klavye gibi USB ..

USB30E @ USB 3.0 Ethernet Network Adaptörü

 USB30E # USB 3.0 to 10/100/1000Mbps Ethernet Network Adaptörü Ether..

CLR-USB-C1232 @ USB 2.0 RS-232 Seri Çevirici İzolasyonlu İletişime Geçiniz
CLR-USB-C1485 @ USB 2.0 RS-485/422 Seri Çevirici İzolasyonlu İletişime Geçiniz
USB20215 @ USB 2.0 Seri RS232 Kablo 1.5M Yeni İletişime Geçiniz

USB20215 @ USB 2.0 Seri RS232 Kablo 1.5M

 USB20215 @ USB 2.0 RS232 Seri Dönüştürücü Kablo, 1.5M ..

USB20415 @ USB 2.0 Seri RS485/422 Kablo 1.5M Yeni İletişime Geçiniz

USB20415 @ USB 2.0 Seri RS485/422 Kablo 1.5M

 USB20215 @ USB 2.0 RS485/422 Seri Dönüştürücü Kablo, 1...

USB4232 @ USB 4 Port Seri RS232 Çevirici

 USB4232 # USB 4 Port Seri RS232 ÇeviriciUSB arayüzü ile 4 adet s..

CLR-USB-F34D @ 4 Port USB 3.0 Fiber Optik Mesafe Uzatıcı İletişime Geçiniz

CLR-USB-F34D @ 4 Port USB 3.0 Fiber Optik Mesafe Uzatıcı

 CLR-USB-F34D # 4 Port USB 3.0 Fiber Optik Extender, LC Duplex, 200mWeb kamerası, ..

CLR-USB-H3004 @ USB 3.0 AOC HUB İletişime Geçiniz

CLR-USB-H3004 @ USB 3.0 AOC HUB

 CLR-USB-H3004 # 4 Port USB 3.0 AOC HUB 5Gbps Birden fazla sayıda USB ayg..

CLR-USB-F34S @ 4 Port USB 3.0 Fiber Optik Mesafe Uzatıcı İletişime Geçiniz

CLR-USB-F34S @ 4 Port USB 3.0 Fiber Optik Mesafe Uzatıcı

 CLR-USB-F34D # 4 Port USB 3.0 Fiber Optik Extender, LC Simplex, 200mWeb kamerası,..