200G QSFP56 Modül

200G QSFP56 Modül

200G Ethernet MMF 200GBASE-SR4 ve SMF 200GBASE-LR4 Fiber Optik Modüller

Göster:
Sırala:
200GE Ethernet QSFP56 200GBase-LR4 Dual Single Mode Fiber LC # CLR-THS-LR4 İletişime Geçiniz
200GE Ethernet QSFP56 200GBase-SR4 MPO Multimode # CLR-THS-SR4 İletişime Geçiniz

200GE Ethernet QSFP56 200GBase-SR4 MPO Multimode # CLR-THS-SR4

 200GBASE-SR4 QSFP56 MMF multi mode modül DSP version - 200Gbps200GE 200 Gigabit e..