100M SFP Modül

100M SFP Modül

100Mbps bağlantılarda kullanılan SFP modüller

Göster:
Sırala:
CLR-FES-100LX @ 100M SFP Modül 100Base-LX LC Duplex SM 1310nm 20km Var
CLR-FES-100SX @ 100M SFP Modül 100Base-SX LC Duplex mM 1310nm 2km İletişime Geçiniz

CLR-FES-100SX @ 100M SFP Modül 100Base-SX LC Duplex mM 1310nm 2km

 CLR-FES-100SX # Fast Ethernet SFP transceiver modül 100Base-LXMultimode,&nbs..

CLR-FES-FB13 @ 100M Tek Core BiDi SFP Modül LC Simplex SM 20km

 CLR-FES-FB13 # Fastethernet SFP transceiver modül 100Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 13..

CLR-FES-FB15 @ 100M Tek Core BiDi SFP Modül LC Simplex SM 20km

 CLR-FES-FB15 # Fastethernet SFP transceiver modül 100Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 15..