FO Patch Kablo MM OM4

FO Patch Kablo MM OM4

Fiber optik sistemlerde paneller veya cihazlar arası bağlantı için kullanılan multimode OM4 ara bağlantı kabloları.

Göster:
Sırala:

ON-PCD-M41301 @ SC-LC MM Duplex OM4 50/125μ LSZH Patch Cord 1m

 ON-PCD-M41301​ # SC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 1m Fiber Opt..

ON-PCD-M41302 @ SC-LC MM Duplex OM4 50/125μ LSZH Patch Cord 2m

 ON-PCD-M41302​ # SC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 2m Fiber Opt..

ON-PCD-M41303 @ SC-LC MM Duplex OM4 50/125μ LSZH Patch Cord 3m

 ON-PCD-M41303​ # SC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 3m Fiber Opt..

ON-PCD-M41305 @ SC-LC MM Duplex OM4 50/125μ LSZH Patch Cord 5m

 ON-PCD-M41305​ # SC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 5m Fiber Opt..

ON-PCD-M41310 @ SC-LC MM Duplex OM4 50/125μ LSZH Patch Cord 10m

 ON-PCD-M41310​ # SC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 10m Fiber Op..

ON-PCD-M41315 @ SC-LC MM Duplex OM4 50/125μ LSZH Patch Cord 15m

 ON-PCD-M41315​ # SC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 15m Fiber Op..

ON-PCD-M41335 @ SC-LC MM Duplex OM4 50/125μ LSZH Patch Cord 35m

 ON-PCD-M41335​ # SC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 35m Fiber Op..

ON-PCD-M41340 @ SC-LC MM Duplex OM4 50/125μ LSZH Patch Cord 40m

 ON-PCD-M41340 ​# SC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 40m Fib..

ON-PCD-M41350 @ SC-LC MM Duplex OM4 50/125μ LSZH Patch Cord 50m

 ON-PCD-M41350​ # SC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 50m Fiber Op..

ON-PCD-M43301 @ LC-LC MM Duplex OM4 50/125μ LSZH Patch Cord 1m

 ON-PCD-M43301​ # LC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 1m Fiber Opt..

T56-M0288-10 @ HCS LC-LC MM Duplex OM4 LSZH Patch Cord 1m İletişime Geçiniz

T56-M0288-10 @ HCS LC-LC MM Duplex OM4 LSZH Patch Cord 1m

 T56-M0288-10​ # LC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 1m Fiber Opti..

T56-M0288-20 @ HCS LC-LC MM Duplex OM4 LSZH Patch Cord 2m İletişime Geçiniz

T56-M0288-20 @ HCS LC-LC MM Duplex OM4 LSZH Patch Cord 2m

 T56-M0288-20​ # LC/UPC-LC/UPC Multimode OM4 50/125μ Duplex LSZH 2m Fiber Opti..