Fiber Mode Converter

Fiber Mode Converter

100M, 1G, 10G ve 40G hızlarında çalışan farklı modlardaki optik kablolar arasında fiber mode dönüşümü yapan mod çevirici cihazlar.

Göster:
Sırala:

CLR-MC40G-3R @ 40G 3R Repeater OEO Converter

 CLR-MC40G-3R # 40G 3R Repeater QSFP to QSFP Converter ManagedCLR-MC40G-3R, 40G ve..

CLR-MCF-M2S @ Fast Ethernet Fiber Mode Çevirici SC to SC

 CLR-MCF-M2S # 100Base-FX MM 1310nm to 100Base-FX SM 1310nm 20km Mode Çevirici&..

CLR-MCG-M2S @ Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP

 CLR-MCG-M2S # Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP, boş SFP yuvalıİk..

CLR-MCT-3R @ 10G 3R Repeater OEO Converter Managed

 CLR-MCT-3R # 10G 3R Repeater SFP+ to SFP+ OEO Converter Yönetilebilir8.5G~11.7G F..

CLR-MCT-R10G @ 10G 3R Repeater OEO Converter

 CLR-MCT-R10G # 10G 3R Repeater SFP+ to SFP+ OEO Converter Mini Tip8.5G~11.7G Fiber Cha..

F3-B80412 @ Fast Ethernet Fiber Mode Çevirici SC to SC

 F3-B80412 # 100Base-FX MM 850nm to 100Base-FX SM 1310nm 20km Mode Çevirici&nbs..