Test & Ölçüm Cihazları

Test & Ölçüm Cihazları
Göster:
Sırala:

CLR-OFS-100S @ Fiber Optik Ek Cihazı

 CLR-OFS-100S # Fiber Optic Fusion Splicer - Ek CihazıFiber Optik Kablo Sonlandırma ..

CLR-OPM-T10 @ Telekom Tipi Fiber Optik Güç Ölçer

 CLR-OPM-T10 # SM+MM SC/ST/FC Konnektörlü Fiber Optik Powermetre, ..

CLR-OTDR-SM @ Fiber Optik OTDR - Singlemode

 CLR-OTDR-SM # Fiber Optic OTDR - Singlemode 1310/1550nm, 32/30dBFiber Optik Kablo Test..

CLR-OVA-60FC @ Fiber Optik Ayarlanabilir Attenuator 2,5dB ~ 60dB

 CLR-OVA-60FC # Fiber Optik Ayarlanabilir Zayıflatıcı, 2,5dB ~ 60dB, 1260nm ..

CLR-VFL-PT10 @ 650nm 10mW Fiber Optik Işık Test Cihazı Plastik

 CLR-VFL-PT10 # 650nm 10mW Fiber Optik Işık Test Cihazı, 10km, Plastik Görünü..

DTA-BERT/T @ E1 Jitter G.703-64K 2Mbps PRI Test Cihazı

 DTA-BERT/T # E1 Jitter G.703-64K 2Mbps PRI Test CihazıE1 2Mbps sayısal devrelerin..

DVP-740 @ Fiber Optik Ek Cihazı

 DVP-740 # Fiber Optic Fusion Splicer - Ek CihazıFiber Optik Kablo Sonlandırma&nbs..

FHS2Q01F @ SM + MM Fiber optik Işık Kaynağı

 FHS2Q01F # Grandway Singlemode + Multimode FC/UPC Fiber optik Light SourceF/O Şeb..

FS300 @ AFL FlexScan Quad OTDR MM ve SM

 AFL FS300 # FlexScan FS300 Quad OTDR with SmartAuto & LinkMapMM & SM, point-to..

NF-838 @ Data Kablo Mesafe ve Uç Bulucu Test Cihazı Seti

 NF-838 # Data Kablo Mesafe ve Uç Bulucu Test CihazıCAT5, CAT6, CAT6A,..

NF-8601 @ Data Kablo Mesafe ve Uç Bulucu Test Cihazı Seti

 NF-8601 # Data Kablo Mesafe ve Uç Bulucu Test Cihazı, PoE ve Ping TestiCAT..

BER-1530 @ Data Transmisyon E1 2Mbps PRI Test Cihazı

 BER-1530 @ Data Transmisyon E1 2Mbps PRI BERT Test Cihazı, Telekom/SDHBER (Bit error R..

CLR-FR-1550 @ Fiber Ranger - Mini OTDR

 CLR-FR-1550 # Fiber Optic Mini OTDR - Singlemode 1550nm, 15dBFiber Ranger ve Gör&..

CLR-OLS-MS @ SM + MM Fiber optik Işık Kaynağı

 CLR-OLS-MS # Singlemode + Multimode FC/UPC Fiber optik Light SourceF/O Şebek..

CLR-OPM-T10-V1 @ Telekom Tipi Fiber Optik Güç Ölçer

 CLR-OPM-T10-V1 # SM+MM SC/ST/FC Konnektörlü Fiber Optik Powermetre, -7..