Test & Ölçüm Cihazları

Test & Ölçüm Cihazları
Göster:
Sırala:

CLR-OFS-100S @ Fiber Optik Ek Cihazı

 CLR-OFS-100S # Fiber Optic Fusion Splicer - Ek CihazıFiber Optik Kablo Sonlandırma ..

CLR-OPM-T10 @ Telekom Tipi Fiber Optik Güç Ölçer

 CLR-OPM-T10 # SM+MM SC/ST/FC Konnektörlü Fiber Optik Powermetre, ..

CLR-OTDR-SM @ Fiber Optik OTDR - Singlemode

 CLR-OTDR-SM # Fiber Optic OTDR - Singlemode 1310/1550nm, 32/30dBFiber Optik Kablo Test..

CLR-OVA-60FC @ Fiber Optik Ayarlanabilir Attenuator 2,5dB ~ 60dB

 CLR-OVA-60FC # Fiber Optik Ayarlanabilir Zayıflatıcı, 2,5dB ~ 60dB, 1260nm ..

CLR-VFL-PT10 @ 650nm 10mW Fiber Optik Işık Test Cihazı Plastik

 CLR-VFL-PT10 # 650nm 10mW Fiber Optik Işık Test Cihazı, 10km, Plastik Görünü..

DTA-BERT/T @ E1 Jitter G.703-64K 2Mbps PRI Test Cihazı

 DTA-BERT/T # E1 Jitter G.703-64K 2Mbps PRI Test CihazıE1 2Mbps sayısal devrelerin..

DVP-740 @ Fiber Optik Ek Cihazı

 DVP-740 # Fiber Optic Fusion Splicer - Ek CihazıFiber Optik Kablo Sonlandırma&nbs..

FHS2Q01F @ SM + MM Fiber optik Işık Kaynağı

 FHS2Q01F # Grandway Singlemode + Multimode FC/UPC Fiber optik Light SourceF/O Şeb..

FS300 @ AFL FlexScan Quad OTDR MM ve SM

 AFL FS300 # FlexScan FS300 Quad OTDR with SmartAuto & LinkMapMM & SM, point-to..

IPC Tester @ CCTV Kamera Test Cihazı İletişime Geçiniz

IPC Tester @ CCTV Kamera Test Cihazı

 IPC Tester @ CCTV Kamera Test Cihazı, H.265 4 K IP, 8MP AHD, 8MP TVI, 8MP CVI  ..

Lazer Mesafe Ölçer - Lazermetre İletişime Geçiniz

Lazer Mesafe Ölçer - Lazermetre

 Lazer teknolojisi ile hassas mesafe ölçümü Mesafe, a..

LRAT-1000 @ Linkrunner Network Auto Test Cihazı

 LRAT-1000 @ Linkrunner Network Auto Test Cihazı AutoTest kesin ve net olar..

MAX-720C-SM1-EI @ EXFO SM OTDR Test Cihazı İletişime Geçiniz

MAX-720C-SM1-EI @ EXFO SM OTDR Test Cihazı

 MAX-720C-SM1-EI @ EXFO SM OTDR - Singlemode 1310/1550nm, 36dBFiber Optik Kablo Te..

MS2-100 @ Fluke Networks MicroScanner - Kablo Doğrulayıcı

 MS2-100 @ Fluke Networks MicroScanner - Kablo Doğrulayıcı Ses, veri, video ka..

NF-838 @ Data Kablo Mesafe ve Uç Bulucu Test Cihazı Seti

 NF-838 # Data Kablo Mesafe ve Uç Bulucu Test CihazıCAT5, CAT6, CAT6A,..