BT Kablolama

Göster:
Sırala:
100-026 @ Excel 24Port Modüler STP/FTP Data Patch Panel Ön Sipariş Veriniz

100-026 @ Excel 24Port Modüler STP/FTP Data Patch Panel

100-026 @  Excel 24-port 1U Unloaded Keystone Frame CAT6, CAT6A ve CAT7 UTP/STP K..

100-071-500M @ Excel CAT6 U/UTP LSZH Kablo Mor 500Mt İletişime Geçiniz

100-071-500M @ Excel CAT6 U/UTP LSZH Kablo Mor 500Mt

100-071-500M @ Excel Category 6 Cable U/UTP Dca LS0H 500m Reel - Violet ..

100-191-500M @ Excel CAT6A U/FTP LSZH Kablo Buz Mavisi 500Mt İletişime Geçiniz

6089 1 102-15 @ Kesmeli Modül 10Pair

6089 1 102-15 @ Kesmeli Modül 10PairKablo soyma, vidalama ve lehimleme gerektirmeyen bağlan..

6089 2 015-01 @ Krone  Modül Etiketi İletişime Geçiniz

6089 2 015-01 @ Krone Modül Etiketi

 6089 2 015-01 @ Krone  Modül EtiketiLSA-PLUS Kesmeli ya da Kesmesiz modü..

6089 2 023-01 @ Koruma Magazini 2-Pole 10Pair

6089 2 023-01 @ Koruma Magazini 2-Pole 10Pair Koruma yapılacak hatların irtibatlandırıldığı..

6417 2 055-01 @ Krone İrtibatlama Aleti İletişime Geçiniz

6417 2 055-01 @ Krone İrtibatlama Aleti

6417 2 055-01 @ Krone İrtibatlama AletiLSA-PLUS Kesmeli ve Kesmesiz tip modüllere hızlı ve ..

95-000-99 @ Corning Unicam Konnektör LC, 62.5 µm Multimode (OM1) Ön Sipariş Veriniz

95-000-99 @ Corning Unicam Konnektör LC, 62.5 µm Multimode (OM1)

95-000-99 Corning LC/UPC Multimode OM1 62.5 µm Unicam Fiber Optik Konnektör ..

974010 @ Knipex İrtibatlama Aleti İletişime Geçiniz

974010 @ Knipex İrtibatlama Aleti

 974010 @ Knipex İrtibatlama AletiLSA-PLUS Kesmeli ve Kesmesiz tip modül..

BNC-PP216L @ BNC Patch Panel - 16 Port - BNC Dişi -Dişi Adaptörlü

BNC-PP216L @ 16 Port BNC Patch Panel 19’’ 1U Rack Tipi BNC Dişi-Dişi Şase Adapt&oum..

BNC213SM @ BNC Erkek Sıkmalı Konnektör - RG213

BNC213SM @ BNC Erkek Sıkmalı Konnektör - RG213​​Altın kaplama kontak pin ve nikel kaplama g..

BNC59MY @ BNC Erkek Sıkmalı Yaylı Konnektör- RG59

BNC59MY @ BNC Erkek Sıkmalı Yaylı Konnektör- RG59​Altın kaplama kontak pin ve nikel kaplama..