Teknik Egitim & Çözümler

Teknik Egitim & Çözümler
Göster:
Sırala:

100 metreden daha uzaktaki POE kameraları çalıştırma

 PoE IP Kamera çalıştırma mesafesini Cat6 bakır kablo kullanarak nasıl artırırım? ..

1000Base-X SFP Modül Performans Testleri

 1000Base-X SFP Modül Performans TestleriCLR Networks CLR-GES-LX20, CLR-GES-EX40, ..

40G Portlu Switch ile 10G Portlu Switch'i Nasıl Haberleştirebilirim?

 40G portu olan bir switch'iniz var ve bu switch'i 10G portu olan bir switchle mi h..

Avaya Switch ile Uyumlu 1G / 10G / 40G SFP Modül Yeni

Avaya Switch ile Uyumlu 1G / 10G / 40G SFP Modül

 Avaya networks ile uyumlu 1Gbps , 10Gbps ve 40Gbps  SFP , SFP+, QSFP ve QSFP28&n..

Cisco Networks ile Uyumlu 1G/ 10G SFP Modül Yeni

Cisco Networks ile Uyumlu 1G/ 10G SFP Modül

 Cisco Switch ile uyumlu 1Gbps SFP+ ve 10Gbps SFP+ Modülleri aşağıdaki linkl..

Cisco Networks ile Uyumlu 40Gb QSFP Modül

 Cisco Switch ile uyumlu 40Gbps ve 100Gbps QSFP, QSFP28 MPO Modülleri aşağıdaki linkle..

Düşük Maliyetli Ethernet RING Yapı Kurulumu

 Çok büyük avantajlara sahip olan Ethernet RING yapıyı kurmak istiyorum. A..

Endüstriyel Switchlerle ERPS Ring Topolojisi

 Saha Uygulamalarında Yönetilebilir Endüstriyel Switchlerle ERPS RİNG Topolojisin..

ERPS Ethernet Fiber Ring Yapı

 ERPS Ring destekli ethernet switchlerimiz ile CCTV Güvenlik sistemleri, MOBESE , Otom..

Extreme Networks ile Uyumlu 40Gb QSFP Modül

 Extreme networks ile uyumlu 40Gbps ve 100Gbps QSFP, QSFP28 MPO Modülleri aşağıdaki li..

Farklı şehirlerdeki şubelerin genel merkezden izlenmesi

 Hastane, Okul, vb YöneticileriTüm kampüslerim veya şubelerimdeki kamera..

Fiber Optik OTDR Kiralama

 Fiber Optik OTDR Kiralama Hizmeti OTDR ölçümü ve raporl..

Gigabit Switch ile 10G Switch Haberleştirilmesi

 Gigabit Switch ile 10G Switch HaberleştirilmesiBazı uygulamalarda Gigabit ve..

Hassas Fiber Optik Güç Zayıflatma

 Optik Sinyal Gücünü tam istediğin değere, ince ayar ile, düşürme ..