25G SFP28 Modül

25G SFP28 Modül

Fiber Optik SFP28 25G Modül


25Gbps bağlantılarda kullanılan SFP28 modüller. 25Gbps SFP, 25 gigabit per saniye (Gbps) hızında veri iletimi sağlayan bir küçük form faktörlü (SFP) optik modülüdür.


25Gbps SFP'ler, yüksek hızlı ağ bağlantıları için kullanılır. Bu modüller genellikle veri merkezi ortamlarında, bulut hizmetlerinde ve geniş bant genişletmelerinde kullanılır.


25G SR (Short Reach): "SR" kısaltması kısa menzili temsil eder. 25G SR modülleri, kısa mesafelerde (genellikle 100 metreye kadar) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bunlar genellikle veri merkezi ortamlarında, sunucu bağlantılarında veya ağ ekipmanlarının yakınında kullanılırlar. SR modülleri genellikle çok modlu fiber (MMF) kablolarla kullanılır.


25G LR (Long Reach): "LR" kısaltması uzun menzili temsil eder. 25G LR modülleri, daha uzun mesafelerde (genellikle 10 kilometreye kadar) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu modüller, birbirine uzak yerleşim yerleri arasında veya geniş alan ağlarında kullanılmak üzere tercih edilir. LR modülleri genellikle tek modlu fiber (SMF) kablolarla kullanılır.


Göster:
Sırala: