Haberleşme Sistemleri

Haberleşme Sistemleri
Göster:
Sırala:

CLR-232-ES @ Seri RS232 Fast Ethernet Çevirici

 CLR-232-ES # 1Port RS232 10/100M Fast Ethernet Seri SunucuSeri RS232 üz..

CLR-MOD-E100 @ Modbus RTU/ASCII Modbus TCP Gateway

 CLR-MOD-E100 # Modbus RS232/RS485/RS422 RTU/ASCII Modbus TCP GatewayTemel ol..

CLR-PBUS-F20D @ Profibus-DP MM ST Duplex Fiber Optik Endüstriyel Çevirici İletişime Geçiniz

CLR-STF-244S @ Seri RS232/RS485/RS422 SM Fiber Optik Çevirici

 CLR-STF-244S # 1Port RS232(V.24)/RS485/RS422 Singlemode Fiber Optik Çevir..

Profibus Kablo 22AWG İletişime Geçiniz

Profibus Kablo 22AWG

 Profibus Kablo, 22AWG, Kırmızı Bakır, PEAynı anda birkaç istasyonun proses ve d..

Teltonika RS232 4G LTE WLAN Router @ TRB142 İletişime Geçiniz

Teltonika RS232 4G LTE WLAN Router @ TRB142

 TRB142 # RS232 4G LTE WLAN IoT Router, Teltonika Teltonika TRB142 Gateway, k&..

Teltonika RS485 - 4G LTE Cat1 IoT Ağ Geçidi @ TRB145 İletişime Geçiniz

Teltonika RS485 - 4G LTE Cat1 IoT Ağ Geçidi @ TRB145

 TRB145 # RS485 4G LTE IoT Gateway, Teltonika Teltonika TRB145 Gateway, kü..

CLR-PBUS-F30D @ Profibus-DP SM ST Duplex Fiber Optik Endüstriyel Çevirici İletişime Geçiniz

CLR-STE-W110 @ Seri RS232/RS485 Wi-Fi RJ45 Ethernet Çevirici

 CLR-STE-W110 # 1 Port RS232/RS485 Wifi ve RJ45 Ethernet Seri SunucuCLR-STE-W110 ü..

CLR-STF-244M @ Seri RS232/RS485/RS422 MM Fiber Optik Çevirici

 CLR-STF-244M # 1Port RS232/RS485/RS422 Multimode Fiber Optik ÇeviriciRS232..