Fiber Kanal SFP

Fiber Kanal SFP

SAN/NAS Veri depolama sistemleri için Fiber kanal ( fibre channel) SFP ve SFP+ Modüller.

  • 2G/4G/8G/16G/32Gbps Hızlarında
  • Multimode ve Singlemode kabloya uygun
  • Multirate
Göster:
Sırala:
57-1000117-01 @ Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül İletişime Geçiniz

57-1000117-01 @ Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül

Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül MultimodeP/N : 57-1000117-01 Form SFP+ Fiber..

AJ718A @ HP 8G Fiber Kanal SFP+ Modül İletişime Geçiniz

AJ718A @ HP 8G Fiber Kanal SFP+ Modül

HP AJ718A 8G Fiber Kanal SFP+ Modül MultimodeP/N : AJ718A Form SFP+ Fiber Kanal FC ..

CLR-8G-LR @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate

 CLR-8G-LR # Fiber Channel Singlemode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-ra..

CLR-8G-SR @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate

 CLR-8G-SR Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate&..

CLR-8G-SRH @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate HP uyumlu

 CLR-8G-SRH Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate, Ver..

CLR-FCS-ER40 @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps SMF 40km

 CLR-FCS-ER40 # Fiber Channel Singlemode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate..

CLR-FCS-SR16 @ Fiber Channel SFP+ Modül 16Gbps multirate

 CLR-FCS-SR16 # Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 4G/8G/16Gbps Multi-rate, ..

CLR-FCS-SR32 @ Fiber Channel SFP28 Modül 32Gbps multirate

 CLR-FCS-SR32 # Fiber Channel Multimode SFP28 Modül 8G/16G/32Gbps Multi-rate, Ver..

CLR-FCS-ZR80 @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps SMF 80km

 CLR-FCS-ZR80 # Fiber Channel Singlemode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate..

HPE MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR İletişime Geçiniz

HPE MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR

HP Fiber Kanal 16G SFP Transreciver 4'lü paket. Multimode.  (HPE MSA 16Gb SW FC S..

HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA İletişime Geçiniz

FTLF8519P3BNL @ Finisar 1/2GB Fiber Kanal SFP Multimode

FTLF8519P3BNL @ Finisar 1/2GB Fiber Kanal SFP MM Multimode 500MtFinisar FTLF8519P2BNL &Cced..