Fast Ethernet Çevirici

100Mbps hızında iletilmekte olan ethernet çerçeveleri için, bakır ve fiber optik hatlar arasında geçiş yapma imkanı sağlayan, media (ortam) dönüşümü yapan, ethernet media konvertör cihazlarıdır.


Göster:
Sırala:

CLR-MCF-10 @ Fast Ethernet Fiber Optik Media Converter SC MM

 CLR-MCF-10 # 1 Port Fast Ethernet Fiber Optik Media Çevirici10/100Base-T, Multi..

CLR-MCF-11 @ Fast Ethernet Fiber Optik Media Converter SC SM 20km

 CLR-MCF-11 # 1 Port Fast Ethernet Fiber Optik Media Çevirici10/100Base-T, Singl..

CLR-MCF-B13 @ Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter SM 20km

 CLR-MCF-B13 # 1 Port Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter TX:1310nm ve RX:1..

CLR-MCF-B15 @ Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter SM 20km

 CLR-MCF-B15 # 1 Port Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter TX:1550nm ve RX:1..

CLR-MCF-M2S @ Fast Ethernet Fiber Mode Çevirici SC to SC

 CLR-MCF-M2S # 100Base-FX MM 1310nm to 100Base-FX SM 1310nm 20km Mode Çevirici&..

F3-B80412 @ Fast Ethernet Fiber Mode Çevirici SC to SC

 F3-B80412 # 100Base-FX MM 850nm to 100Base-FX SM 1310nm 20km Mode Çevirici&nbs..

FSD-805S15 @ 7Port 10/100Base-TX + 1Port SC Single Mode Converter

 Planet FSD-805S15 @ 7Port 10/100Base-TX RJ45 + 1Port SC Single Mode 15km Switch / Con..

Model1200 @ 2 Port Fast Ethernet Fiber Optik Media Converter SC MM

 Model1200 # 2 Port Fast Ethernet Fiber Optik Media Çevirici10/100Base-T, Multim..