Fiber Optik Priz

Fiber Optik Priz
FTTH uygulamalarda kullanılan  86*86 ve 45*45 ebatlarında 1 port ve 2 portlu olarak SC tipi fiber optik prizler
Göster:
Sırala:
DRH-SCS @ DIN Rail Fiber Optik Adaptör Tutucu İletişime Geçiniz

DRH-SCS @ DIN Rail Fiber Optik Adaptör Tutucu

 DRH-SCS # DIN Raylı Panolarda Fiber Optik Adaptör Tutucu Endüstriye..

Fiber Optik LC Duplex Keystone Adaptör @ FK-LCD İletişime Geçiniz

Fiber Optik LC Duplex Keystone Adaptör @ FK-LCD

 FK-LCD @ Fiber Optik Keystone Adaptör, LC Duplex, Singlemode / MultimodeKeystone ..

Fiber Optik SC Simplex Keystone Adaptör @ FK-SCS İletişime Geçiniz

Fiber Optik SC Simplex Keystone Adaptör @ FK-SCS

 FK-SCS @ Fiber Optik Keystone Adaptör, SC Simplex, Multimode ve SinglemodeKeyston..

FPRZ-45010 @ Fiber Optik Priz Faceplate 1Port SC Duplex 45*45

FPRZ-45010 @ Fiber Optik Faceplate Priz 1Port SC Duplex / LC Quad Adaptöre uygun.Takılabile..

FPRZ-45020 @ Fiber Optik Priz Faceplate 2Port SC Duplex 45*45 İletişime Geçiniz

FPRZ-45020 @ Fiber Optik Priz Faceplate 2Port SC Duplex 45*45

FPRZ-45020 @ Fiber Optik Faceplate Priz 2Port SC Duplex / LC Quad Adaptöre uygun.Takılabile..

FPRZ-86010 @ Fiber Optik Priz Faceplate 1Port SC Duplex 86*86

FPRZ-86010 @ Fiber Optik Faceplate Priz 1Port SC Duplex / LC Quad Adaptöre uygun.Takılabile..

ON-FTTH-B02 @ Dahili Tip Fiber Optik Plastik Ek Kutusu 2Port SC Simplex

ON-FTTH-B02 @ Dahili Tip Fiber Optik Plastik Ek Kutusu 2Port SC Simplex - Onet Kablolama S..