Datacenter Switch & SFP

Datacenter Switch & SFP

Datacenter Ethernet Switch [Ağ Anahtarı]

 

Veri Merkezlerinde ( datacenter) router , ethernet switch, sunucu / server gibi ağ cihazları arasında haberleşmek için kullanılan 10G / 25G / 40G / 100G / 200G ve 400G Fiber Optik / Bakır Modüller ve PCI Express Kartlar ile Core Backbone Ağ Anahtarları.

Veri merkezlerindeki ethernet switch'ler, ağ trafiğini yönlendirmek ve yüksek hızda veri transferini sağlamak için kullanılan kritik ağ bileşenleridir. 


10G Ethernet Switchler

  • 10 gigabit hızında veri iletimini sağlar.
  • Genellikle sunucu odaları, veri merkezleri ve yüksek performans gerektiren ağ uygulamalarında kullanılır.
  • Fiber optik veya bakır portlara sahip olabilir.

25G Ethernet Switchler:

  • 25 gigabit hızında veri iletimini destekler.
  • 10G sunucu erişimi için uygun maliyetli bir seçenektir.
  • 100G ağlarda 4 kanal 25G modüller kullanılarak 4×25Gb/s modu elde edilebilir.

40G Ethernet Switchler:

  • 40 gigabit hızında veri iletimini sağlar.
  • Veri merkezlerinde ve yüksek yoğunluklu ağlarda kullanılır.
  • 4 kanal 10G veya 4 kanal 25G modüllerle çalışabilir.

100G Ethernet Switchler:

  • 100 gigabit hızında veri iletimini destekler.
  • Yüksek hızlı veri merkezi ağlarında kullanılır.
  • 4 kanal 25G veya 4 kanal 40G modüllerle çalışabilir.


GelecekBT


Göster:
Sırala:

10GBase-LR 10Gbps SFP+ Modül LC DX SM 10km CLR-TGS-LR10

 CLR-TGS-LR10  10Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-LR SM Singlemode LC ..

2.5G Bidi SFP Module LC Duplex SM TX-1310nm 20km CLR-2GS-LR20A Ön Sipariş Veriniz

2.5G Bidi SFP Module LC Duplex SM TX-1310nm 20km CLR-2GS-LR20A

CLR-2GS-LR20A 2.5G Bidi SFP Module LC Duplex Single mode TX:1310nm 20km SFP BIDI tran..

2.5G Bidi SFP Module LC Duplex SM TX-1550nm 20km CLR-2GS-LR20B Ön Sipariş Veriniz

2.5G Bidi SFP Module LC Duplex SM TX-1550nm 20km CLR-2GS-LR20B

CLR-2GS-LR20B 2.5G Bidi SFP Module LC Duplex Single mode TX:1550nm 20km SFP BIDI tran..

2.5G RJ45 Bakır SFP Modül 50 metre CLR-2GS-RJ45S Ön Sipariş Veriniz

2.5G RJ45 Bakır SFP Modül 50 metre CLR-2GS-RJ45S

CLR-2GS-RJ45S 2.5G RJ45 Bakır SFP Module 50 metreCLR-2GS-RJ45S, yaygın olarak kullanılan ana..

2.5G SFP Module LC Duplex MM 850nm 300m CLR-2GS-SR03M Ön Sipariş Veriniz

2.5G SFP Module LC Duplex MM 850nm 300m CLR-2GS-SR03M

CLR-2GS-SR03M 2.5G SFP Module LC Duplex Multimode 850nm 300m SFP transceiver modü..

2.5G SFP Module LC Duplex SM 1310nm 20km CLR-2GS-LR20S Ön Sipariş Veriniz

2.5G SFP Module LC Duplex SM 1310nm 20km CLR-2GS-LR20S

CLR-2GS-LR20S 2.5G SFP Module LC Duplex Singlemode 1310nm 20km SFP transceiver mod&uu..

CLR-TGS-C30 @ 10GBase-T RJ45 Bakır SFP+ Modül 30m

 CLR-TGS-C30 # 1000Base-T / 10GBase-T RJ45 Bakır çıkışlı SFP+ transceiver modül..

CLR-TGS-C30H 10GBase-T RJ45 Bakır SFP+ Modül 30m (HPE ve Aruba Uyumlu)

 CLR-TGS-C30H # 1000Base-T - 10GBase-T RJ45 Bakır SFP+ Modül 30Mt - (HP ve Aruba Uyuml..

CLR-TGS-C80H 10GBase-T RJ45 Bakır SFP+ Modül 80m HP Uyumlu

 CLR-TGS-C80H 10Gb/s 10GBase-T Bakır RJ45 SFP+ Modül 80Metre HP Aruba U..

CLR-TGS-SR03 @ 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 850nm 300m

 CLR-TGS-SR03 10Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-SR. Multimode, LC Duplex&n..

CLR-TGS-ZR80 @ 10GBase-ZR SFP+ Modül LC Duplex Singlemode 1550nm 80km

 CLR-TGS-ZR80 10 Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-ZR [ SMF Singlemode, Dual..

J9150D @ Aruba 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF İletişime Geçiniz

J9150D @ Aruba 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF

 J9150D 10 Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-SR MMF 300m [Aruba 10G SFP..