JNP-QSFP-100G-LR4 @ 100Gigabit Ethernet QSFP28 100GBase-LR4 LC Duplex

İletişime Geçiniz JNP-QSFP-100G-LR4 @ 100Gigabit Ethernet QSFP28 100GBase-LR4 LC Duplex

 

JNP-QSFP-100G-LR4 # 100GE QSFP28 transceiver modül 100GBase-LR4

Singlemode,  LC Duplex, 4 farklı dalgaboyu, 10km haberleşme mesafesi

 

JNP-QSFP-100G-LR4 transceiver modülden çıkan 100Gbit'lik veri, LC duplex konnektörün transmit damarından optik ortamda iletilirken, her biri 25Gbps hızında toplam 4 farklı dalgaboyu ile taşınır. Bu 4 adet 25G'lik kanal ile taşınan optik sinyal karşı taraftaki QSFP28 modüle ulaştığında, tekrar birleştirilerek, toplamda 100Gbps veri hızında elektriksel sinyale dönüştürülür. (Multi-Lane Çok kanallı veri iletişimi)

Veri bağlantısı, 2 core LC duplex konnektör ile sağlanır.

Her bir 25G kanal için ayrılmış olan dalga boyları : 1295nm, 1300nm, 1304nm ve 1309nm'dir

9/125 OS1 Singlemode fiber optik kablo ile 10km, haberleşme mesafesine sahiptir. OS1 ve OS2 single mode fiber optik kablolara ile çalışır.

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı her bir kanal için 25,78125Gbps. Toplam 4 kanal
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 9/125 singlemode optik kabloda 10km
  • Fiber Optik OS1, OS2 Singlemode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi

 

Model Bilgileri
Ürün KoduJNP-QSFP-100G-LR4
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuSinglemode
Fiber StandardıOS1, OS2
Haberleşme Mesafesi10km / OS1 kabloda
Fiber Sayısı2 core - Dual
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuQSFP
Uygulama Tipi100 Gigabit Ethernet
Veri Hızı26Gbps/kanal Toplam 100Gbps
Optik Standardı100GBase-LR4
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)1295nm, 1300nm, 1304nm ve 1309nm
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1066
  • Ürün Kodu: JNP-QSFP-100G-LR4
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: singlemode transceiver, 100G QSFP28