JNP-QSFP-40G-LR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-LR4 LC Duplex

İletişime Geçiniz JNP-QSFP-40G-LR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-LR4 LC Duplex

 

JNP-QSFP-40G-LR4 # 40 Gigabit Ethernet QSFP+ transceiver modül 40GBase-LR4

Singlemode,  LC Duplex, 4 farklı dalgaboyu, 10km haberleşme mesafesi

 

JNP-QSFP-40G-LR4 transceiver modülden çıkan 40Gbit'lik veri, LC duplex konnektörün transmit damarından optik ortamda iletilirken, her biri 10Gbps hızında toplam 4 farklı dalgaboyu ile taşınır. Bu 4 adet 10G'lik kanal ile taşınan optik sinyal karşı taraftaki QSFP+ modüle ulaştığında, tekrar birleştirilerek, toplamda 40Gbps veri hızında elektriksel sinyale dönüştürülür.

Veri bağlantısı, 2 core LC duplex konnektör ile sağlanır.

Her bir 10G kanal için ayrılmış olan dalga boyları : 1271nm, 1291nm, 1311nm ve 1331nm'dir

9/125 OS1 Singlemode fiber optik kablo ile 10km, haberleşme mesafesine sahiptir. OS1 ve OS2 single mode fiber optik kablolara ile çalışır.

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı her bir kanal için 10Gbps. Toplam 4 kanal
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc: 
    • 1271nm (Spectrum: 1264,5/1277,5nm TX, 1264,5/1277,5nm RX)
    • 1291nm (Spectrum: 1284,5/1297,5nm TX, 1284,5/1297,5nm RX)
    • 1311nm (Spectrum: 1304,5/1317,5nm TX, 1304,5/1317,5nm RX)
    • 1331nm (Spectrum: 1324,5/1337,5nm TX, 1324,5/1337,5nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 9/125 singlemode optik kabloda 10km
  • Fiber Optik OS1, OS2 Singlemode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C

 

Model Bilgileri
Ürün KoduJNP-QSFP-40G-LR4
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuSinglemode
Fiber StandardıOS1, OS2
Haberleşme Mesafesi10km / OS1 kabloda
Fiber Sayısı2 core - Dual
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuQSFP
Uygulama Tipi40 Gigabit Ethernet
Veri Hızı40Gbps
Optik Standardı40GBase-LR4
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)1271nm, 1291nm, 1311nm ve 1331nm
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 822
  • Ürün Kodu: JNP-QSFP-40G-LR4
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: singlemode transceiver, 40G QSFP+