CLR-GCF-LR4C @ 100GE/OTN CFP LR4 LWDM4 LC Duplex Singlemode 10km

İletişime Geçiniz CLR-GCF-LR4C @ 100GE/OTN CFP LR4 LWDM4 LC Duplex Singlemode 10km

 

Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın

 

 

CLR-GCF-LR4C @ 100GE/OTN CFP MODÜL LR4 LWDM4, LC DUPLEX, SMF, 10km

 

100GBASE-LR4 Ethernet için tasarlanmış 100GE/OTN CFP LR4 transceiver modül. OTN ve OTU4 bağlantılarını singlemode fiber üzerinden 10km'ye kadar iletir.

 

Temel Özellikler

  • Operating optical data rate up to 112Gbps
  • Reach up to 10km over SMF
  • Compliant to CFP MSA
  • Compliant to IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4
  • Compliant to OTU4
  • 1310nm window LAN-WDM cooled EA-DFB LD and PIN ROSA
  • 10 parallel electrical serial interface and AC coupling of CML signals
  • Hot pluggable electrical interface
  • Low power dissipation < 9W
  • Commercial operating case temperature range: 0°C to 70°C
  • Single 3.3V power supply
  • RoHS 6 compliant (lead free)
Dosya Adı
CLR-GCF-LR4C Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 794
  • Ürün Kodu: CLR-GCF-LR4C
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: singlemode transceiver, 100G CFP