GBT-C1100 - 40G Portlu Switch ile 10G Portlu Switch'i Nasıl Haberleştirebilirim?

GBT-C1100 - 40G Portlu Switch ile 10G Portlu Switch'i Nasıl Haberleştirebilirim?

 

Bu çözüm için aşağıdaki breakout kabloları kullanabilirsiniz.

 

  
  

 

 

 

 

 

 

 

 

40G portu olan bir switch'iniz var ve bu switch'i 10G portu olan bir switchle mi haberleştirmek istiyorsunuz?


 

Bazı network uygulamalarında farklı hızları destekleyen switchlerinizi ya da server sisteminizle ağdaki switchlerinizi haberleştirmek isteyebilirsiniz. Bu tarz uygulamalarda karşılık portlar aynı hızları desteklemiyorsa sorun yaratabilmektedir. MPO 4*LC Duplex fiber optik breakout kablolar ile bu sorunu çözebilirsiniz. Breakout kablonun MPO ucu 40GBase-X QSFP+ modüle, LC Duplex uçlardan biri de 10GBase-X ( 10GBase-SR/LR) SFP+ modüle takılır. Bu şekilde 40G hızındaki cihazla 10G hızındaki cihaz haberleştirilmiş olur. 

 

Uygulama Örneği


 

 

 GelecekBT Bilgi Teknolojileri

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2961
  • Ürün Kodu: GBT-C1100
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: 40GBase-X QSFP, 10GBase-SR, 10GBase-LR, 40G - 4x10G, MPO 8 LC Simplex, MTP 8 LC Simplex, QSFP to SFP Çevirici, 40G-10G Hız Dönüşürücü, MPO-LC Fiber Kablo, GelecekBT Bilgi Teknolojileri