MPO Breakout Fiber OM4 8-Core 4*LC Duplex 5Metre ON-MPO-FB405C

MPO Breakout Fiber OM4 8-Core 4*LC Duplex 5Metre ON-MPO-FB405C

 

Ürün videosuÜrün tanıtım videosu için tıklayın
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

MPO 4*LC Duplex Breakout Kablo Uygulaması

 

 

 

MPO Kabloların takılabileceği transciever modüller;

 

 

 

 

ON-MPO-FB405C 40/100Gbps Multimode OM4 8-Core MPO 4*LC Duplex Breakout Kablo 5Metre [MPO/MTP to 8*LC Simplex FO Kablo]


 

  • QSFP+ ile SFP+ ve QSFP28 ile SFP28 transceiver modülleri birbirine 40/100Gbps hızında bağlamak için kullanılır. Multimode OM4 kablonun bir ucu yüksek performanslı ve düşük kayıplı MPO dişi (un-pinned) konnektörle  diğer ucu ise 4*LC Duplex konnektörle sonlandırılmıştır. 
  • MTP/MPO konnektörlü QSFP+ ve QSFP28 ile 4 adet LC Duplex konnektörlü 10G SFP+ ve 25G SFP28 arasında kullanılır.
  • QSFP, QSFP28 ve QSFP56 transceiver modüllerde 12 pinli MPO/MTP tipi arayüz mevcuttur. Bu arayüz, 4 x 10G kanal kullanarak 40G ve 4 x 25G kanal kullanarak 100G (8 adet fiber: 4 x TX ve 4 x RX ) transmisyon hızına ulaşır.

 

 Teknik Özellikler 


  • Multimode
  • OM4
  • MPO Dişi - 4*LC Duplex
  • 40/100Gbps veri hızı
  • LSZH
  • Yüksek hızlı networklere uygun olarak insertion loss değeri çok düşüktür
  • Uygulama alanları: Datacenter altyapılarında QSFP+ modüllere takılır

 

 

 Kullanım Alanları


  • 40G QSFP SR4 MPO  to 4 X 10G SR LC Duplex
  • 100G QSFP28 SR4 MPO to 4 x 25G SFP28 SR LC Duplex
  • 200G QSFP56 SR4 MPO to 4 * 50G SFP56 SR LC Duplex

 

Model Bilgileri
Ürün KoduON-MPO-FB405C
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM4
Uzunluk5m
Dış KılıfLSZH
RenkViolet
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör Tipi AMPO Dişi
Konnektör Tipi B4*LC Duplex
Uygun Transciever ModüllerQSFP+, QSFP28, SFP+, SFP28
Desteklediği Veri Hızları40Gbps ve 100Gbps
MPO Zayıflama≤ 0,6 dB
MPO Return Loss≥ 20 dB
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-20℃ ~ +60℃
Dosya Adı
ON-MPO-FB4XXC Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 5032
  • Ürün Kodu: ON-MPO-FB405C
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: OM4 MPO Kablo, MPO Fan-Out, MPO – LC Ahtapot Kablo, MPO Fanout, 40G-10G Fiber Kablo, QSFP28 – SFP+ Kablosu, MPO 8*LC, MTP/MPO Ahtapot Kablo, QSFP Dağıtım Kablosu, MPO to 4 adet 10G Bağlantı Kablosu, MTP – LC Fiber Optik Kablo, MPO 4 LC Duplex, MPO 8LC, MTP 8LC, MPO to 4xLC Duplex, MPO to 8xLC Simplex