100G QSFP28 to 100G QSFP28 AOC OM4 Fiber Cable

İletişime Geçiniz 100G QSFP28 to 100G QSFP28 AOC OM4 Fiber Cable

100G QSFP28 to 100G QSFP28 AOC OM4 Fiber Kabloları aşağıdaki sipariş numaraları ile sipariş edebilirsiniz.


 

ON-AOC-FD455005

QSFP28 to QSFP28 AOC Cable Multimode OM4 5Mt 100G

ON-AOC-FD455010

QSFP28 to QSFP28 AOC Cable Multimode OM4 10Mt 100G

ON-AOC-FD455020

QSFP28 to QSFP28 AOC Cable Multimode OM4 20Mt 100G

 

AOC (Active Optical Cable) 100G QSFP28 100G QSFP28 Multimode OM4 Kablo Breakout Kablo

İki ucu transciever modül ile fabrikasyon olarak sonlandırılmış 100Gbit hızında veri iletimi gerçekleştiren fiber optik ara bağlantı kablosudur. Cihazlar üzerindeki QSFP28 portlarına direkt olarak takılmaktadır. Her iki ucu da QSFP28 modül ile sonlandırılmıştır. Depolama alanı ağı, veri merkezi ve yüksek performanslı bilgi işlem bağlantısı vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. 

 

Teknik Özellikler

  • Multimode
  • OM4 (50/125μ)
  • 100Gbps Veri Transferi
  • 100G to 100G Bağlantı
  • "QSFP28"-"QSFP28"

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 88
  • Ürün Kodu: ON-AOC-FD455XXX
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: AOC OM4 Kablo, 100G to 100G, QSFP28 to QSFP28