ON-QLC-FB305C @ 40Gbps Multimode OM3 QSFP+ 4*LC Duplex Kablo 5m

ON-QLC-FB305C @ 40Gbps Multimode OM3 QSFP+ 4*LC Duplex Kablo 5m

 

ON-QLC-FB305C # 40Gbps Multimode OM3 QSFP+ 4*LC Duplex Kablo 5m

QSFP+ ile SFP+ transceiver modülleri birbirine 40Gbps hızında bağlamak için kullanılır. Multimode OM3 kablonun bir ucu QSFP+ transciever modülle diğer ucu ise 4*LC Duplex konnektörle sonlandırılmıştır. QSFP+ portu bulunan cihazlar ile ve 10G SFP+ transciever modüller arasında kullanılır. 4 x 10G kanal kullanarak 40G transmisyon hızına ulaşır.

 

 Teknik Özellikler 

  • Multimode
  • OM3
  • QSFP+ - 4*LC Duplex
  • 40Gbps veri hızı
  • LSZH
  • Yüksek hızlı networklere uygun olarak insertion loss değeri çok düşüktür
  • Uygulama alanları: Datacenter altyapılarında QSFP+ modüllere takılır

 

Model Bilgileri
Ürün KoduON-QLC-FB305C
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM3
Uzunluk5m
Dış KılıfLSZH
RenkAqua
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör Tipi AQSFP+
Konnektör Tipi B4*LC Duplex
Uygun Transciever ModüllerSFP+
Desteklediği Veri Hızları40Gbps
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-20℃ ~ +60℃

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2025
  • Ürün Kodu: ON-QLC-FB305C
  • Stok Durumu: Stokta var