ON-AOC-F1410M @ 100G QSFP28 QSFP28 MM OM4 AOC Kablo 10m

ON-AOC-F1410M @ 100G QSFP28 QSFP28 MM OM4 AOC Kablo 10m

 

ON-AOC-F1410M # AOC (Active Optical Cable) 100G QSFP28 QSFP28 Multimode OM4 Kablo 10m

İki ucu transciever modül ile fabrikasyon olarak sonlandırılmış 100Gbit hızında veri iletimi gerçekleştiren fiber optik ara bağlantı kablosudur. Cihazlar üzerindeki QSFP28 portlarına direkt olarak takılmaktadır. Her iki ucu da QSFP28 modül ile sonlandırılmıştır. Depolama alanı ağı, veri merkezi ve yüksek performanslı bilgi işlem bağlantısı vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. 

 

Teknik Özellikler

  • Multimode
  • OM4 (50/125μ)
  • 100Gbps Veri Transferi
  • "QSFP28"-"QSFP28"

 

Model Bilgileri
Ürün KoduON-AOC-F1410M
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM4
DAC/AOC Kablo Özellikleri
Uzunluk10m
Veri Transfer Hızı100Gbps
Transceiver Modülü 1QSFP28
Transceiver Modülü 2QSFP28
Kablo TipiFiber
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı0°C ~ 70 °C

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1867
  • Ürün Kodu: ON-AOC-F1410M
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: AOC OM4 Kablo