QSFP-40G-LR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-LR4 LC Duplex Singlemode

İletişime Geçiniz QSFP-40G-LR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-LR4 LC Duplex Singlemode

 

QSFP-40G-LR4 # 40 Gigabit Ethernet QSFP+ transceiver modül 40GBase-LR4

Singlemode,  LC Duplex, 4 farklı dalgaboyu, 10km haberleşme mesafesi

 

QSFP-40G-LR4 transceiver modülden çıkan 40Gbit'lik veri, LC duplex konnektörün transmit damarından optik ortamda iletilirken, her biri 10Gbps hızında toplam 4 farklı dalgaboyuna CWDM yöntemiyle bindirilerek taşınır. Bu 4 adet 10G'lik kanal ile taşınan optik sinyal karşı taraftaki QSFP+ modüle ulaştığında, tekrar birleştirilerek, toplamda 40Gbps veri hızında elektriksel sinyale dönüştürülür.

Veri bağlantısı, 2 core LC duplex konnektör ile sağlanır.

9/125 OS1 Singlemode fiber optik kablo ile 10km, haberleşme mesafesine sahiptir. OS1 ve OS2 single mode fiber optik kablolara ile çalışır.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı her bir kanal için 11,2Gbps. Toplam 4 kanal
  • Optik Çıkış Lazer Tipi un-cooled DFP Laser
  • Optik Alış Sinyal Algılama Optik Demux yapabilen yüksek hassasiyete sahip PIN-TIA dedektörü
  • 1310nm dalgaboyu
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 9/125 singlemode optik kabloda 10km
  • Fiber Optik OS1, OS2 Singlemode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • 40G Ethernet ve OTU3, OTU3e1, OTU3e2
  • Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 117
  • Ürün Kodu: QSFP-40G-LR4
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: singlemode transceiver, 40G QSFP+